پارالمپیکی های استان در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، گلایه ای از مسئولین استانی داشتند که در ادامه می خوانید.

تبریزمن، سرویس ورزشی: بهزاد زاد علی اصغر دارنده عنوان آقای گلی جهان و عضو تیم ملی نابینایان و کم بینایان کشور، در خصوص آخرین وضعیت خود برای حضور در مسابقات پارالمپیک ریو اظهار داشت: ۱۰ شهریور به برزیل اعزام خواهیم شد تا در پارالمپیک، بزرگ ترین مسابقه دنیا شرکت کنیم. تعدادمان نسبت به مسابقات لندن کمتر شده است. جا دارد از رئیس جمهور کشور دکتر روحانی تشکر کنم چرا که پاداش این مسابقات را به صورت چشمگیری افزایش داده است و این موضوع نیز اهمیت بالای این مسابقات را نشان می دهد.

وی ادامه داد: ولی متأسفانه در اردوهایی که داشتیم از هم تیمی های خود شاهد هستیم که دیگر استان ها به نوعی مسئولان استانی قبل از اعزام، دلگرمی و تشویقی به پارالمپیکی ها هدیه می کنند ولی در استان ما تا به این لحظه هیچ گونه حرکتی در خصوص ورزشکاران انجام نشده است. ورزشکارانی که ماه ها در اردو ها بودند حقشان این نیست که به راحتی از کنارشان بگذرند. ما نماینده استان آذربایجان شرقی در برزیل هستیم و دلمان به حمایت های مسئولان تبریز و استان گرم است.

زاد علی اصغر بیان کرد: تا جایی که اطلاع دارم، مسئولان شیراز به ورزشکاران المپیک و پارالمپیکی خود قبل از اعزام ۳۰ میلیون هدیه نقدی پرداخت کرده اند، ولی تبریز هیچ حرکتی از مسئولان استانی دیده نمی شود. انتظار داریم در این رقابت مهم تنهایمان نگذارند.

مسئولان یک خسته نباشید خشک و خالی هم نگفتند

امیر پوررضوی دیگر عضو تیم ملی نابینایان و کم بینایان کشور در این دوره از مسابقات پارالمپیک، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت خود برای مسابقات گفت: برای این دوره از مسابقات، به همراه آقای زاد علی اصغر نماینده های استان آذربایجان شرقی در برزیل خواهیم بود. به آمادگی و هماهنگی نسبی رسیده ایم. امیدواریم بتوانیم با پیروزی در مسابقات برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

وی ادامه داد: متأسفانه هیچ گونه از ارگان ها و سازمان ها پیگیر وضعیت ما نیستند و قبل از اعزام هیچ جلسه ای برگزار نکرده اند تا نماینده هایشان را پیش از اعزام بدرقه کنند و یک خسته نباشید خشک و خالی بگویند. نمی دانم چرا اعزام ما به پارالمپیک هیچ گونه اهمیتی برای مسئولین استانی ندارد. خوشبختانه در استان های، شیراز، رشت، اهواز و مشهد برخورد بسیار خوبی با ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی صورت می گیرد. خواسته غیر معقولی نداریم و انتظار داریم همانند دیگر استان ها نیز از ما نیز حمایت شود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :