به گزارش تبریزمن، محمد ابراهیمی که زننده یکی از گل های تیم گسترش فولاد در برابر پاس همدان بود، در خصوص این دیدار گفت: بازی با تیم های دسته یکی از به دلیل اینکه بیشتر روی قدرت فیزیکی کار می کنند تا کارهای تاکتیکی، کمی دشوار است. اما در این چند بازی شرایط سخت را تحمل کرده ایم تا کاملا برای رقابت های لیگ برتر آماده شویم.

ابراهیمی در خصوص تیم امسال گسترش فولاد نیز گفت: تیم ما متشکل از بازیکنان جوان و با انگیزه در کنار با تجربه هاست که مطمئنا نوید کسب نتایج خوب را می دهد. یک نکته مثبت دیگری که گسترش فولاد از آن بهره مند است، هماهنگی چندین بازیکن تیم می باشد که قبلا در کنارهم بازی کرده اند.

وی ادامه داد: امیدوارم در کنار بازی های خوبی که تیم ما به نمایش می گذارد، موفق به گرفتن نتایج خوبی شویم. فصل گذشته نیز یکی از بهترین بازی ها را انجام می دادیم اما با بدشانسی موفق به گلزنی نمی شدیم که انشاالله در فصل آینده شانس با ما نیز یار باشد.

ابراهیمی در خاتمه در خصوص گلزنی های خود نیز گفت: در این چند بازی اخیر لطف خدا شامل حال من شده و موفق به گلزنی می شوم. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و در رقابت های لیگ هم بتوانم برای تیم موثر باشم. گلزنی من مهم نیست بلکه موفقیت باشگاه اهمیت دارد. با این حال خوشحالم که اندک اندک نتایج تمرین های سخت خود در دو سال اخیر را مشاهده می کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :