به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های تراکتور و نفت تهران از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام و در حضور بیش از ۹۰ هزار هوادار شروع شده است.

با وجود شروع خوب بازی از سوی تراکتوری ها، این نفتی های میهمان بودند که دقیقه سوم بازی توانستند دروازه تیم میزبان را باز کنند.گل اول شاگردان منصوریان با شعارهای عیبی یوخ هواداران همراه  بود.

در ادامه در دقیقه ۶ بازی مهاجمان تراکتور درصدد جبران گل خورده بودند که دروازبان تیم میهمان با مهارتی خاص مانع از باز شدن دروازه زرد پوشان شد.

با وجود اینکه از صبح شاهد هوای خوبی بودیم از دقایقی قبل از شروع بازی بارش باران در ورزشگاه و شهر تبریز شروع شده و کمی شرایط بازی را تغییر داده، وزش باد هم متغیر بوده و هر از گاهی به نفع تراکتوری ها و بعضا به نفع تیم میهمان می باشد.

بخطر بارش باران سرمربی تیم نفت از کلاه استفاده نموده که رنگ آبی آن با واکنش هواداران تراکتورسازی همراه بوده است.

هواداران با هر حرکت بازیکنان و رخ دادن هرگونه خطایی از سوی تیم میهمان با سر و صدای زیاد واکنش نشان میدهند و جو خوبی برای تیم محبوبشان برای رسیدن به گل تساوی بوجود آورده اند.

در بازی همزمان در اصفهان هم در دقیقه ۱۵ مهدی شریفی برای زردپوشان اصفهان گلزنی کرده تا این تیم منتظر تساوی بازی تبریز برای کسب قهرمانی باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :