برنامه نود ۲۴ اسفند با محوریت بررسی هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۲۲:۴۱ دوشنبه از شبکه سه آغاز شد.

ابراهیم میرزابیگی به عنوان کارشناس داوری به برنامه آمد و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته قبل به کمک او انجام شد.

داوری دو مسابقه بررسی شد که میرزابیگی درباره بازی ملون – استقلال خوزستان گفت: پنالتی ملوان درست نبود و مدافع دستش بسته است و قصد استفاده از آن را نداشت. سرنگونی رافخایی توسط کولیبالی در محوطه جریمه پنالتی نبود و به خاطر شبیه سازی باید اخطار هم می گرفت و داور را فریب داد. روی گل استقلال خوزستان کرنر نشده بود و باید اوت به نفع ملوان اعلام می شد. اخراج سیف الهی درست بود و خطای شدید با کف پا انجام داد.

مسابقه تراکتورسازی – فولاد: برای برخورد ایران پوریان با سلیمی کارت زرد کافی بود چون به قصد زدن توپ حرکت کردند. برخورد توپ با دست مدافع تراکتور در محوطه پنالتی نبود و توپ ابتدا به زمین و بعد به دست بازیکن خورد. پنالتی تراکتور درست بود و دروازه بان مهاجم تراکتورسازی را سرنگون کرد و چون آخرین نفر بود باید اخراج می شد که نشد. سرنگونی بایرامی مهاجم فولاد خطا بود و پنالتی به درستی اعلام شد اما چون توپ در اختیارش توپ نبود کارت زرد کافی بود. سعید آقایی باید کارت زرد دوم را برای زدن توپ با دست می گرفت و اخراج می شد اما داور دستش را به سمت جیبش برد و کارت را درنیاورد.

دقیقه ۹۲ در محوطه جریمه مدافع تراکتور بی احتیاطی کرد و با پا بازیکن فولاد را سرنگون کرد و پنالتی درست بود. وقت اضافه بازی با محاسبه انجام شده ۳:۳۰ دقیقه بود که توسط داور ۴ دقیقه اعلام شد و در وقت اضافه هم ۱ دقیقه تلف شد در حالی که بازی باید دقیقه ۹۵ تمام میشد و گل تراکتور در دقیقه ۹۵:۱۸ زده شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :