به گزارش تبریزمن، در روز های گذشته، در بعضی از محافل صحبت از حضور رسول خطیبی سرمربی سابق تراکتورسازی، در گسترش فولاد می شد. اما طبق آخرین اخبار رسیده از داخل باشگاه آبی ها، گفته می شود خطیبی جزو گزینه های سرمربی گری این تیم نمی باشد.

طبق آخرین اخبار رسیده، گفته می شود مالک باشگاه گسترش فولاد قصد نگاه داشتن فراز کمالوند را دارد ولی این موضوع در حالی است که مدیرعامل به هیچ وجه راضی به این انتخاب نیست و گزینه های دیگری از جمله فیروز کریمی و فرهاد کاظمی گزینه های احتمالی می باشند.

همچنین شنیده می شود مسئولان گسترش فولاد در کنار گزینه های ایران، به صورت همزمان یک نفر را مأمور مذاکره با یک مربی خارجی کرده اند. این موضوع در حالی است که مسئولان هنوز این موضوع را تأیید نکرده اند.

این اخبار در حالی منتشر می شود که خبرنگار ما برای پیگیر صحت و سقم اخبار شنیده شده در خصوص کادر فنی با مسئولین تماس گرفته ولی متأسفانه هیچ یک از مسئولین باشگاه در دسترس نبوده و پاسخگو نیست. البته در این میان قائم مقام و روابط عمومی باشگاه با وجود اینکه جواب خبرنگار ما را دادند ولی باز متأسفانه به بهانه های واهی جوابی به هیچ سوال ما ندادند.

جالب توجه ترین بخش ماجرا این است که یکی از خبرنگاران ورزشی جوان تبریز که سابقه فعالیت در یکی از نشریات را داشت مدتی است با جدایی از نشریه فوق به عنوان مشاور رسانه ای باشگاه گسترش فولاد فعالیت می کند. شاید توقع اصحاب رسانه از این فرد بود که با پاسخگویی و در دسترس بودن این مشکلات و عدم پاسخگویی ها بوجود نیاید البته ظاهرا این فرد در این خصوص تازه کار بوده و به همین دلیل نتوانسته است مشاوره های خوبی به مسئولین باشگاه بدهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :