اگر خبرهای هفته های اخیر را دنبال کرده باشید، حتمأ شایعات زیادی دربارهتصمیم سامسونگ برای ساخت و عرضه گوشی تاشو شنیده اید. امروز نیز خبرهای تازه ای در این زمینه منتشر شده است.

به گزارش تبریزمن، تازه ترین شایعات حاکی از آن هستند که سامسونگ سرگرم تولید گوشی رده بالایی با کد SM-W2017 است. منظور ما از رده بالا، گوشی هوشمندی با چنین مشخصات احتمالی است: تراشه اگزینوس ۸۸۹۰، دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی، یعنی همان چیزی که در گلکسی اس ۷ می بینیم. این گوشی به احتمال زیاد جایگزین مدل SM-2016 خواهد شد که سامسونگ سال گذشته رونمایی کرد. آن گوشی نیز دارای تراشه اگزینوس، سه گیگابایت حافظه رم و دوربین اصلی شانزده مگاپیکسلی بود که در زمان خود رده بالا به شمار می رفت.

636015002958219078مسونگ

 

اما شاید این سوال برای شما هم به وجود بیاید که چه نیازی به چنین مشخصات قدرتمندی برای گوشی با صفحه نمایش ۳٫۹ اینچی HD سوپر AMOLED وجود دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که آنطور که از شایعات پیدا است، این گوشی دارای دو صفحه نمایش با چنین مشخصاتی خواهد بود و به همین دلیل است که توان پردازشی بالا برای هر دو صفحه نمایش در نظر گرفته شده است. هنوز جزییاتی از سایر مشخصات این گوشی منتشر نشده است، ولی از آنجایی که شنیده شده سامسونگ قصد دارد نام این گوشی را Veyron بگذارد، انتظار می رود قدرت زیادی در داخل آن نهفته باشد.

شایعات درباره بدنه خارجی این گوشی نیز حاکی از تصمیم سامسونگ برای استفاده از شیشه و فلز است، که نشانگر روند کنونی این شرکت در تولید گوشی های رده بالا است.

انتظار می رود سامسونگ این گوشی را در مرحله نخست فقط در آسیا عرضه کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :