مدیر تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: تیم گیتی پسند اصفهان را نیز همانند هشت حریف قبلی خود با شکست از تبریز بدرقه خواهیم کرد.

به گزارش تبریزمن، فرزین دبیری اظهار داشت: از نتیجه بازی با تیم حفاری خوزستان راضی بوده، اما از اینکه نتوانستیم برتری خود را تا پایان بازی حفظ کنیم و در ۶ ثانیه پایانی گل تساوی را دریافت کردیم، راضی نیستم.

وی گفت: ما دو امتیاز حساس را در بازی با حفاری از دست دادیم، این در حالی بود که با پیروزی فاصله چندانی نداشته و می‌توانستیم از اهواز با سه امتیاز بازی برگردیم.

دبیری در مورد داوری مسابقه گفت: داور با اعلام کرنر اشتباه در ۹ ثانیه پایانی سبب گل تیم حریف شد و ضربه دروازه رو به اشتباه کرنر گرفت و اشتباه وی در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

وی افزود: باشگاه دبیری تبریز یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های بخشی خصوصی ورزش کشور است و تیم فوتسال این باشگاه با هزینه شخصی اداره می شود و چنین اشتباهاتی منجر به دلسردی بخش خصوصی شده و قبلا هم شاهد بودیم که بسیاری از تیم‌های غیر دولتی از حضور در ورزش انصراف داده‌اند.

فرزین دبیری تاکید کرد: این اشتباه داوری سبب از دست رفتن دو امتیاز حساس برای تیم ما شد که شاید همین دو امتیاز در پایان فصل سرنوشت تیم قهرمان را عوض کند.

به نقل از فارس، قائم مقام باشگاه دبیری تبریز خاطر نشان ساخت: در حساس‌ترین بازی فصل خود این هفته در تبریز میزبان تیم گیتی‌پسند اصفهان بوده و برای پیروزی و کسب سه امتیاز بازی به مصاف این تیم می‌رویم.

وی تاکید کرد: ما در این فصل در خانه خود به جایگاه حریفان خود در جدول توجه نکرده و تنها برای پیروزی به میدان رفتیم و تمامی حریفان خود را در سالن علوم پزشکی با شکست بدرقه کرده و به دنبال نهمین پیروزی هستیم تا نوار بردهای خود را در تبریز حفظ نماییم.

فرزین دبیری گفت: هنوز از کسب عنوان قهرمانی لیگ ناامید نشده و اعتقاد داریم تیمی موفق خواهد شد که نوسانات کمتری در کسب نتایج داشته و در بردهای خود تداوم داشته باشد و امیدواریم با پیروزی بر گیتی‌پسند، فاصله خود را با صدر جدول کاهش دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از تماشاگران تیم دبیری گفت: بزرگترین سرمایه باشگاه دبیری هوادارانش است که در پیروزی‌های خانگی این تیم با تشویق‌های خود نقش بسزایی داشته و امیدواریم سه شنبه این هفته نیز با حضور پرشور خود، شرایط برد تیم را فراهم کرده و من در همین جا از همه این عزیزان تشکر می‌نمایم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :