حساس ترین بازی هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتسال، در شهر اصفهان و ما بین دو تیم مدعی و آماده این فصل برگزار می شود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گیتی پسند اصفهان و دبیری تبریز از ساعت ۱۸:۰۰ امروز و از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتسال در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم خواهند رفت.

تیم سرخپوش فوتسال آذربایجان در سه هفته گذشته مقابل تیم های مس سونگون و شرکت حفاری به برتری دست پیدا کرده اما در تهران و مقابل تیم قدرتمند و مدافع عنوان قهرمانی، تاسیسات دریایی، علی رغم ایجاد موقعیت های فراوان گلزنی، با بدشانسی نتیجه را با حساب دو بر یک واگذار کرده است.

شاگردان جواد اصغری مقدم فصل را خوب شروع کرده اند و این هفته فرصت دارند تا با برتری مقابل حریف اصفهانی شان، خط و نشانی جدی برای حریفان کشیده و خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی مطرح کنند.

در حال حاضر دبیری با ۶ امتیاز در رتبه چهارم جدول جای دارد و گیتی پسند، حریف امروز این تیم، با ۹ امتیاز، در صدر جدول قرار گرفته است.

با این حال تیم اصفهانی در سه هفته گذشته مقابل تیم های ارژن شیراز، مقاومت البرز و شهروند ساری قرار گرفته که هیچکدام در حد و اندازه های دبیری نیستند و عبارتی عیار تیم گیتی پسند، در بازی امروز خود مقابل دبیری مشخص خواهد شد.

این بازی در حالی در اصفهان برگزار می شود که گیتی پسند خاطره خوشی از مواجهه با دبیری در این شهر ندارد و آخرین پیروزی اش در خانه مقابل این تیم به سال ۹۱ باز می گردد. پس از آن یک بازی مساوی شده و دو بازی دیگر به سود نماینده تبریز به اتمام رسیده است. به این ترتیب دبیری با برتری در بازی امروز، می تواند مقابل گیتی پسند در اصفهان هتریک کرده و حسابی کام مسئولان و هواداران این تیم را برای ادامه فصل تلخ کند.

گیتی پسند اما برای جلوگیری از این امر سعی کرده فشار هر چه بیشتری روی بازیکنان دبیری بیاورد و طی اطلاعیه ای از رایگان شدن تماشای بازی امروز و نیز اهدای جایزه خبرداده است.

یک موضوع دیگر نیز بر حساسیت این دیدار می‌افزاید و آن هم حواشی بوجود آمده پیش از آغاز فصل در پرونده انتقال مورنوی برزیلی به تیم گیتی پسند است. این بازیکن که با دبیری به توافق رسیده بود و حتی گفته می‌شد با این تیم تمام کرده است، در ادامه سر از گیتی پسند درآورد که این انتقال واکنش مسئولان باشگاه دبیری را به دنبال داشته و آنها تیم رقیب را به دزدی متهم کردند.

حال باید منتظرماند و دید که آیا شاگردان جواد اصغری مقدم می توانند برای سومین بار متوالی در اصفهان موفق به شکست گیتی پسند شوند یا اینکه تیم میزبان مدعی تر ظاهر شده و با فشار هوادارانش به چهارمین پیروزی خود در فصل جدید رقابت ها دست پیدا خواهد کرد…

DSC_0995


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :