گیمر تبریزی (بازی کننده گیم) در دومین دوره مسابقات جام بازی های رایانه ای خلیج فارس که توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، عنوان ششم برترین ها را کسب کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، ‘هادی غفارزده’ مدیر تیم Extraordinary در دومین دوره مسابقات جام بازی های رایانه ای ‘جام خلیج فارس’ موفق به کسب این رتبه شد.

مرحله مقدماتی این مسابقات در مجتمع دیجیتال ۲۹ بهمن تبریز برگزار شده بود و مرحله نهایی آن در تهران و با حضور بیش از ۴۵۰ گیمر برگزیده کشوری برگزار شد.

براساس این گزارش ، مسابقات بازی های رایانه ای، فرصتی مغتنم برای جلب مشارکت و تعامل در فضایی صمیمی با جوانان محسوب می شود و همچنین تمرینی شایسته در بهره گیری از کالاهای فرهنگی دیجیتال مناسب است.

بر این اساس ، لوح تقدیر و جایزه این مسابقه توسط دکترعلی اکبر صفی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به هادی غفارزاده اهداء شد.

صفی پور در مراسم اهدای این لوح، گفت: بازیکنان رایانه ای می توانند دامنه تعادل و منش های متعالی را در فضای مجازی گسترش دهند.

وی مجتمع های دیجیتال را فضای مناسبی برای فعالیت های رایانه ای و حضور سالم در شبکه های اجتماعی عنوان کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :