از بنای یاد بود یا علی ابن موسی الرضا (ع) ، یادمان جانباختگان قطار مسافربری تبریز مشهد در محل بلوک ۴۴ آرامستان وادی رحمت تبریز رونمایی شد .

به گزارش تبریزمن، همزمان با چهلمین روز درگذشت مسافران امام رضا (ع) ، با حضور دکتر صادق نجفی شهردار، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر، ساعی مدیرکل بحران آذربایجان شرقی، مدیرکل راه آهن آذربایجان، جمعی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت و خانواده ها و بازماندگان، از یادمان جانباختگان قطار تبریز مشهد رونمایی شد.

احد فلاحی مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز در ابتدای مراسم رونمایی از این یادمان گفت: از اولین روزهای رویداد این اتفاق تلخ ، با دستور شهردار تبریز پا به پای عزیزان در کنار خانواده های جانباختگان بودیم و در کمترین زمان با آماده سازی المان و همچنین کف سازی قبور مطهر جانباختگان سعی کردیم وظیفه خود در این خصوص را به بهترین نحو انجام دهیم.

nejati-1-of-1-3

فلاحی اظهار  داشت: آماده سازی ، جدول بندی قبور ، طراحی و نصب سنگ یکسان ، نصب المان یا علی ابن موسی الرضا (ع ) و مشارکت در برگزاری مراسم یادبود در مسجد صاحب الامر تبریز از جمله اقدامات این سازمان در این خصوص است

گفتنی است در مراسم رونمایی از یادمان جانباختگان قطار تبریز مشهد جمعی از مداحان اهل بیت به مدیحه سرایی و ذکر مصیبت سرور و سالار شهیدان پرداختند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :