تراکتورسازی به‌عنوان یکی از نمایندگان فوتبال کشور در حال حاضر شانس زیادی برای صعود به دور بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا دارد تا پس از چندین سال حضور پیاپی در این رقابت‌ها به این افتخار دست یابد.

اما برای رسیدن به این مهم بزرگ‌ترین سرمایه تراکتورسازان نیاز هستند تا در تنها دیدار باقیمانده خانگی در مرحله گروهی با حمایت از تیم خود بتوانند صعود به دور بعدی را تضمین کنند.

افتخار تراکتورسازی همواره هوادارانش بودند و تمامی موفقیت‌هایش را در طول سالیان اخیر مدیون آن‌ها بوده است. از حضور در لیگ برتر تا قهرمانی جام حذفی و نایب‌قهرمانی‌ها در لیگ برتر همه در زیر سایه خداوند و حمایت هواداران پرشور نماینده فوتبال شمال غرب کشور فراهم‌شده است.

هوادارانی که همواره سختی‌های فراوانی را به جان خریده‌اند و در سرمای تبریز با مشقت‌های فراوان مسیر استادیوم را پیموده‌اند تا تراکتورسازی در نبرد با رقبا تنها نماند و همواره شعار “یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراکتور بایراقی” را سر دادند و اجازه ندادند لحظه‌ای پرچم تراکتورسازی بر زمین بماند.

این هواداران هیچ‌گاه دست از عشق و علاقه خود برنداشته و با حمایت‌های آگاهانه و مسئولانه خود مقدمات موفقیت‌های این تیم را فراهم ساختند و باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی به داشتنشان بر خود می‌بالد و افتخار می‌کند.

حال نبردی حساس پیش روی است؛ برای تداوم این موفقیت ها یک «یا علی» باقی‌مانده است. تراکتور در سختی‌های خود پناهگاهی جز خداوند متعال و هواداران پرشورش نداشته است و این یک شعار نبوده و همواره باور قلبی ماست چراکه اگر تراکتورسازی تا این لحظه زنده است با نفس‌های گرم هواداران است و حضور پرشور هواداران تراکتورسازی که تداعی‌کننده طوفان سرخ فوتبال آذربایجان است تضمین‌کننده موفقیت سرخ پوشان در دیدار امروز خواهد بود.

تراکتورسازی که هوادارانش نه‌تنها در ایران بلکه در قاره پهناور آسیا نیز شناخته‌شده هستند اگر جایی در بین تیم‌های آسیایی دارد ، یاری همین هواداران بی‌ثمر نبوده است.

سختی‌ها هیچ‌گاه نتوانسته عشق به تراکتور را از دل‌ها دور کند و امروز می‌خواهیم بار دیگر با یک «یا علی» گام به دور بعدی رقابت‌ها بگذاریم و برای رسیدن به این هدف از هواداران پرشور، وفادار، و آگاه تراکتورسازی می‌خواهیم با حضور حماسی خود در ورزشگاه ضمن پرهیز از شعار های حاشیه ای در طول ۹۰ دقیقه به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا با تشویق‌های خاص خود بار دیگر فرهنگ ناب مردمان آذربایجان را به نمایش بگذاریم و با یاری خداوند یک گام دیگر به‌سوی قهرمانی برداریم.

اکنون‌که چشم فوتبال ایران به ما دوخته‌شده است، با همدلی و اتحاد و پرهیز از هرگونه توهین به حریف و تیم داوری و پرداخت به مسایل حاشیه ای که می تواند جریمه های سنگینی را از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا متوجه تیم کند  ،  تاآخرین‌نفس به دفاع از نام تراکتورسازی می‌پردازیم تا تأثیر این حمایت را در ساق پای سرخ پوشان ببینیم و به یاری خداوند به هدف خود نزدیک‌تر شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :