به گزارش تبریزمن، یاران فرهاد کاظمی موفق شدند بازی مهم هفته بیست و هفتم را به سود خود به پایان ببرند و در حالی که سه امتیاز این بازی را نیاز داشتند به دست آوردند تا از رقبای خود عقب نیفتند.

بازی با حملات تراکتورسازان آغاز شد و آنها از همان دقایق ابتدایی بازی تلاش خود را برای باز کردن دروازه حریف به کار بستند که حاصل آن چند موقعیت خطرناک برای این تیم بود اما موفقیتی به همراه نداشت. پس از پانزده دقیقه ابتدایی این دیدار سیاه جامگان نیز به جلو آمد و راه دروازه اخباری را در پیش گرفت، دقایق میانی این نیمه را می توان از آن مشهدی ها دانست چرا که این تیم بیشترین فشار را روی دروازه یاران قلعه نویی پیاده کرد اما آنها هم موفق نبودند.

تراکتورسازان در پانزده دقیقه پایانی بازهم میل به دروازه سیاه جامگان کردند و در نهایت موفق شدند گلزنی هم کنند، فرزاد حاتمی که این روزها به کار این تیم تبریزی می آید در دقایق پایانی نیمه اول یک پنالتی گرفت تا این تراکتورسازان باشند که گلزنی می کنند و در نهایت نیمه اول را با موفقیت به رختکن بروند.

در نیمه دوم اما این تراکتورسازان بودند که بازی را با حمله آغاز کردند، آنها که از دقیقه ۴۶ فشار خود را روی دروازه حریف آغاز کرده بودند موقعیت های مختلفی به دست آوردند تا پیش از گل احتمالی سیاه جامگان بتوانند کار را تمام کنند.

آنها تا دقیقه ۷۰ راه دروازه این تیم را در پیش گرفته بودند اما نتوانستند برای بار دوم موفق شوند دروازه حریف را باز کنند تا اینکه سیاه جامگان برنامه هجومی خود را آغاز کرد.

از میانه های نیمه دوم این تیم مشهدی بود که با برنامه ریزی خود بازی را در دست گرفت و آرام آرام حمله به دروازه حریف را آغاز کرد، آنها ابتدا یک پنالتی به دست آوردند که نتوانستند از آن استفاده کنند اما دست از دروازه تبریزی ها برنداشتند و در دقایق پایانی بازی گل تساوی را وارد دروازه حریف کردند، در دقایق پایانی تعویض طلایی مشهدی ها نیز وارد میدان شد و سوسه در وقت های اضافه با فراری استثنایی از کمند مدافعان حریف گل سوم را به ارمغان آورد.

در نهایت سیاه جامگان موفق شد در چند دقیقه پایانی بازی باخت را با برد عوض کند و ۲۴ امتیازی شود تا هنوز هم به بقا در لیگ برتر امیدوار باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :