تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری چند دیدار دوستانه بامداد روز یکشنبه هفته آینده تهران را به مقصد فنلاند ترک می کند.به گزارش تبریزمن، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، سامان فائزی، میرسعید معروف، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی، حمزه زرینی، فرهاد ظریف، عادل غلامی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، مهدی مهدوی، آرش کشاورزی، عبدالرضا علیزاده، میکائیل تاجر، رضا عابدینی و محمد حسن صنوبری، ۱۷ بازیکنی هستند که سرمربی تیم ملی والیبال اسامی آن ها را اعلام کرده است.

تیم ملی والیبال ایران بعد از فنلاند عازم جمهوری چک می شود تا در مدت حضور در این کشور، دو مسابقه تدارکاتی با ملی پوشان والیبال این کشور برگزار کند.

زمانی که تیم ملی والیبال ایران در پراگ پایتخت جمهوری چک به سر می برد، محمد جواد معنوی نژاد و پوریا فیاضی که تیم ملی زیر ۲۳ سال را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می کنند، از میانمار به این کشور می روند و در جمهوری چک تعداد بازیکنان تیم ایران به ۱۹ نفر خواهد رسید.

پس از پایان اردوی جمهوری چک ، چهار بازیکن به ایران بازخواهند گشت و تیم ملی به همراه ۱۵ بازیکن راهی آمریکا می شود تا در هفته نخست لیگ جهانی والیبال به مصاف قهرمان این رقابت ها بروند.

امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، اسلوبودان کواچ به عنوان سرمربی، چورا، رحمان محمدی راد و گوسا (مربیان)، سیامک افروزی (پزشک)، نوید مشجری (آنالیزور)، کارلو ساتی (مربی بدنساز) وعلیرضا پیشیاره (ماساژور) تیم ملی والیبال را در این سفر همراهی می کنند.

لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۵ در سه سطح و با حضور ۳۲ کشور جهان برگزار می شود که تیم ملی والیبال ایران در گروه دوم سطح یک این رقابت ها با تیم های آمریکا، روسیه و لهستان هم گروه است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :