یوونتوس نتوانست بازی باخته در برابر بایرن مونیخ را به پیروزی تبدیل کند تا کار به بازی برگشت بکشد.

به گزارش تبریزمن، یوونتوس و بایرن مونیخ در حالی به مصاف هم رفتند که بازی حساسیت های زیادی را به همراه داشت. تیم آلمانی بازی بهتر از یوونتوس آغاز کرد و به نظر می رسید الگری تنها می خواهد تیمش به ضدحمله رو بیاورد. اتفاقی که با بازی بد پائولو دیبالا با شکست مواجه شد.

روبن

در دقیقه ۳ بازی، مانژوکیچ در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما شوتش در حدی نبود که خطرساز باشد. وی چند دقیقه بعد هم موقعیت قابل قبولی داشت اما با گذشت زمان، بایرنی ها کاملا بر بازی مسلط بودند و میزبان نمی توانست در برابر پاس های پیاپی حریف کار خاصی انجام دهد. اولین موقعیت مهم بایرن مونیخ را ویدال از دست داد. شوت محکم این بازیکن را بوفون به زیبایی دفع کرد.

447198_6

در ادامه مهمترین فرصتی که می توانست به گل تبدیل شود را مولر هدر داد! وی در حالی که می توانست دروازه خالی را باز کند، تعلل کرد و بونوچی توپ را بیرون آورد. بایرنی ها یک بار توسط شوت روبن خطرناک ظاهر شدند و یک بار دیگو شوت تیاگو را بوفون به سختی کنترل کرد.

447198_5

در آن سوی میدان دیبالا فرصت خوبی را هدر داد اما در نهایت در دقیقه ۴۳، اشتباهات لیخشتاینر بی پاسخ نماند و پاس کوستا به مولر، این بازیکن را در موقعیتی آسان قرار داد تا دروازه را باز کند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

447198_10

با شروع نیمه دوم یوونتوس جلو کشید اما در دقیقه ۵۵ غافلگیر شد! فرار لواندوفسکی و روبن با سرتوپ های مشهور این وینگر هلندی روبرو شد تا وی به زیبایی گل دوم بایرن مونیخ را هم به ثمر برساند. یووه سریع به بازی برگشت.

همکاری مانژوکیچ و دیبالا باعث شد ستاره آرژانتینی در موقعیت تک به تک کار دشواری برای زدن گل اول نداشته باشد. چند دقیقه بعد کوادرادو در موقعیت تک به تک تسلیم واکنش مانوئل نویر شد. چند دقیقه بعد شوت مورب پوگبا با اختلاف کمی از بالای دروازه بایرن به بیرون رفت. در نهایت در دقیقه ۷۶، استفان استوراروی تازه به زمین آمده از پاس طلایی موراتا نهایت استفاده را کرد و گل زیبایی به ثمر رساند.

447198_22

بایرنی ها که با خوردن دو گل کمی در شوک فرو رفته بودند، نزدیک بود با ضربه سر پوگبا گل سوم را هم بخورند. گواردیولا ریبری را به بازی آورد تا تیمش دوباره به گل برسد. این بازیکن فرانسوی در یک صحنه پاسی را به داخل محوطه جریمه فرستاد که نزدیک بود وارد دروازه شود اما در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا کار به دیدار برگشت برسد.


ترکیب و آمار دو تیم:


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :