به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: خوشبختانه شرایط عالی داریم. بازیکنان از روحیه و آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند. بازی های دوستانه ای نیز در نظر گرفته ایم تا در این مدت بازیکنان از شرایط بازی خارج نشوند و بتوانیم با آغاز لیگ شرایط خوب خود را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: در برنامه موج فوتبال نیز گفتم، هدف همه ما رتبه تک رقمی می باشد. مردم لطف داشته و دوست دارند تیم نتیجه بگیرد ولی هدفگذاری که داریم، با توجه به بودجه باشگاه امسال کسب عنوان تک رقمی در نظر گرفته شده است.

کمالوند در خصوص حمایت هواداران اظهار داشت: هواداران باید حضور داشته باشند. گسترش فولاد دو سال گذشته در هفته های پایانی، احتمال سقوط به دسته یک داشت، حال که وضعیت خوبی در جدول داریم از آنها می خواهم نه تنها از ما بلکه از تراکتورسازی، ماشین سازی و شهرداری حمایت کنند. حضور آنها باعث افزایش انرژی بازیکنان می شود و قطعا در کسب نتایج تأثیر گذار هستند.

وی در واکنش به اظهارات سجاد حسین زاده کارشناس فوتبال بیان کرد: آقای حسین زاده را نمی شناسم چرا که سابقه مربی گری در لیگ برتر را نداشته اند که بشناسم و به همین دلیل نیز صحبتی ندارم. هر شخص باید در خصوص هم صنف خود سخن بگوید. وی چند بار هست که اسم من را در صحبت های خود آورده است، اگر یک بار دیگر اسم من را بیاورد قطعا از طریق وکیلم شکایت خواهم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :