به گزارش تبریزمن،دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه از سری رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در استادیوم یادگار امام شهر قم به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان شهریار در هفته گذشته پدیده رقابت های این فصل لیگ برتر، استقلال خوزستان را در اهواز متوقف کردند و حال برای اثبات توانایی های خود مقابل سرخپوشان فوتبال آذربایجان صف آرایی خواهند کرد. با این تفاوت که علی دایی با توجه به اینکه تنها یکی دو هفته مانده به رقابت ها تیم را در اختیار گرفته و با توجه به سطح انتظارات از او، چندان زیر فشار قرار ندارد.

قاسم دهنوی، بازیکن سابق تیم تراکتورسازی که امسال نیز قصد داشت فوتبال خود را در تراکتورسازی ادامه دهد، در خصوص بازی روز یکشنبه صحبت هایی کرده است که در ادامه می خوانید.

دهنوی در خصوص بازی در مقابل تیم سابق خود گفت: یکی از افتخارات من حضور در تراکتورسازی است و از آنجا به تیم‌ملی راه پیدا کردم.

وی ادامه داد: در بازی مقابل تراکتورسازی در جام‌حذفی یک دیدار تکلیف برنده را مشخص می‌ کند برای همین کار ما خیلی سخت است. سال گذشته با ذوب‌آهن به این عنوان دست پیدا کردیم امیدوارم که امسال صبا بتواند نتیجه بگیرد. چون همانطور که می‌ دانید جام‌حذفی، جام شگفتی هاست و یک تیم می‌ تواند با ۳، ۴ بازی قهرمان شود و سهمیه آسیایی بگیرد.

بازیکن تیم صبا افزود: تراکتورسازی به نسبت سال گذشته در این فصل از بازیکنان سرباز خوبی بهره می‌ برد و پیش‌بینی من این است که آنها در این بازی می‌ خواهند وسط زمین را در دست بگیرند. ما باید اجازه این کار را به آنها ندهیم تا نتیجه بگیریم.

وی در گفتگو با تبریزمن، اظهار داشت: تونی اولیویرا از تجربه و دانش فوتبالی بالایی برخوردار است. باید اشتباه نکنیم و تمام برنامه هایی که کادر فنی از ما می خواهد را درون زمین اجرا کنیم. به دور از برد و باخت امیدوارم بازی تماشاگر پسندی را شاهد باشیم.

دهنوی بیان کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم، کادر فنی نقاط ضعف و قوت تیم تراکتورسازی را به ما گوش زد کرده است و فردا با تمام توان به استقبال تراکتور خواهیم رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :