امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی تبریز بعداز کسب تساوی در دربی تبریز در نشست خبری بعداز بازی به خبرنگاران گفت: امروز یکی از ضعیف ترین بازی های عمرم را مربیگری کردم.

وی با بیان اینکه کیفیت بازی امروز خیلی پایین بود، افزود: البته ممکن است سردی هوا و باد شدید بر کیفیت این بازی تاثیر منفی گذاشته باشد ولی عملکرد بازیکنان راضی کننده نبود.

قلعه نویی با اشاره به اینکه گسترش فولاد فقط یک موقعیت داشت که آن هم گل شد، گفت: تنها نکته مثبت بازی تراکتورسازی این بود که بازیکنان بعداز دقیقه ۷۰ و ۸۰ افت بدنی نداشتند.

قلعه نویی افزود: دقیقه ۲۴ بازی ها متعلق به هادی نوروزی است.  اما الان دیگر دقیقه ۸۰ متعلق به عباسی شده است. این بنده خدا چه باید کند؟ با این حال باید بگویم که با تغییرات در تیم، در نیم فصل دوم، یک تراکتور متفاوت خواهیم دید.

سرمربی تراکتورسازی تبریز در خصوص عملکرد داوری نیز گفت: داور باید هشت دقیقه وقت تلف شده می گرفت ولی این چنین نشد و فقط سه دقیقه وقت اضافه گرفت.

وی درباره شرایط سربازهای تیم گفت: دیگر کسی جدا نمی شود؛ بایرامی رفته است. سامان رفته و بختیار هم به زعم خودش تمام شده است البته طبق مدارک تا ماه ۵ خدمت او ادامه دارد. میرهانی هم از ما جدا خواهد شد.

وی در خصوص نفرات جدید تیمش نیز گفت: سه بازیکن دیگر نیز می گیریم تا نقاط عصف خود را پوشش دهیم، از جمله یک مهاجم بلند زن که تا چند روز دیگر قراردادش نهایی می شود.

قلعه نویی با بیان اینکه میرهانی هاشمی نیز از تیم ما جدا می شود، گفت: آخرین صحبتی که در خصوص ادینهو هم داشتم این بود که باشگاه ادینهو رضایت نامه به این بازیکن نمی ‌دهد.

وی در پایان در خصوص سئوال خبرنگاری که پیرامون کیفیت چمن استادوین یادگار امام خمینی (ره) تبریز پرسید گفت: در شرایط کنونی بعد از استادیوم آزادی بهترین چمن کشور در این استادیوم است که باید از زحمت کشان آن تقدیر کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :