به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی برای آماده سازی تیمش در ادامه رقابت های لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا قصد داشت اردویی را در ترکیه برای تراکتورسازی در نظر بگیرد که در نهایت مسوولان این باشگاه تصمیم گرفتند در شرایط فعلی تصمیم به لغو آن داشته باشند.

مهمترین دلیلی که باعث شد تراکتورسازی اردوی یک هفته ای خود را در آنتالیا لغو کند ناامنی و بمب گذاری اخیر در این کشور عنوان شده و عباسی به عنوان مدیرعامل این باشگاه این مساله را دلیل آن ذکر کرده است.

سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی در گفتگویی در این خصوص گفت: ما به اردوی ترکیه نمی رویم. در تبریز یا تهران اردو می زنیم. همان طور که وضعیت کشور ترکیه هم زیاد جالب نیست و به خاطر امنیت جانی اردویمان را لغو کردیم.

وی افزود: دیروز در ترکیه بمب گذاری شد. همین طور مسائلی که در کشورهای عربی پیش آمد نمی توانیم به اردو برویم.

پیش از این گفته می شد مشکل خروج بازیکنان سرباز مانع سفر سرخ پوشان به ترکیه خواهد شد. همچنین مشکل مالی نیز از دیگر عوامل لغو این اردو به حساب می آمد. به طوری که این مشکل باعث شد تا ستار همدانی و ایمان عالمی دو عضو کادر فنی به دلیل مسائل مالی از تراکتورسازی قطع همکاری کنند.

عباسی درباره مشکلات مالی این باشگاه در گفتگوی اخیر خود خاطرنشان کرده است: در حال حاضر کارخانه در حال تولید است و انشاالله مشکلات به زودی حل خواهد شد و تا روز دوشنبه اتفاقات خوبی در بحث مالی خواهد افتاد.

نکته جالب این است که مسئولین باشگاه در خصوص علت اصلی لغو این اردو صحبتی نمی کنند و در گفتگو های خود با تبریزمن در خصوص لغو اردوی ترکیه به دلیل بمب گذاری و ناامنی چیزی جز سکوت و بی اطلاعی نداشته و می گویند ” ما نیز این موضوع را در مصاحبه های مدیرعامل باشگاه دیده ایم ” و حرف دیگری ندارند.

همچنین در یکی دو روز گذشته برخی مسئولین تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، از احتمال برگزاری اردوی کیش خبر داده اند،چیزی که هنوز قطعی نشده و کیش هم برای سرخ پوشان بزرگ آذربایجان دست نیافتنی شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :