آرمین گلچین رتبه ۷ کنکور سراسری در گروه تجربی و رتبه سه در منطقه یک در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، گفت: یک سال درس خواندن برای کنکور خیلی کم است و باید کنکوری ها بیشتر از اینها برای موفقیت خودشان وقت بگذارند.

تبریزمن، سرویس اجتماعی: آرمین گلچین رتبه ۷ کنکور سراسری در گروه تجربی و رتبه سه در منطقه یک و دانش آموز تبریزی از مدرسه سمپاد، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، اظهار داشت: این موفقیت را مدیون خانواده و معلم هایم هستم که خیلی به من کمک کردند.

وی سپس ادامه داد: حدس می زدم رتبه خوبی بیاورم چراکه خیلی تلاش کرده بودم و خدارا شکر می کنم که توانستم موفق شوم.

گلچین سپس با اشاره به دلایل موفقیت خودش گفت: خانواده، تلاش و پشتکار وبرنامه ریزی دقیق و کمک دبیران از دلایل اصلی موفقیت بنده در کنکور بود.

photo_2016-08-09_13-35-34

وی توصیه ای هم به کنکوری های سال آینده داشت و افزود: باید آنها به خدا توکل کنند و درس خواندن را به ماه های آخر کنکور موکول نکنند چراکه برای موفقیت در کنکور باید خیلی وقت گذاشت و من خودم هم تلاش زیادی کردم.

رتبه ۷ کنکور تجربی در ادامه گفتگوی خود با تبریزمن اظهار داشت: دقت، تمرکز و داشتن برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور ضروری است.

گلچین همچنین با بیان اینکه باید درس ها را دانش آموزان مفهموی مطالعه کنند، ادامه داد: روی برنامه ریزی دقیق خیلی تاکید دارم چراکه با برنامه ریزی می توان به تمام اهداف رسید.

وی سپس با اشاره به اینکه در شبکه های اجتماعی عضو نبودم، گفت: شبکه های اجتماعی وقتم را خیلی می گرفت وبرای همین در انها عضو نشدم و درسم را خواندم و کنکور را به خوبی پشت سر گذاشتم.

گلچین در خصوص کلاس های کنکورش هم گفت: جاهایی که ضعف داشتم و احساس نیاز می کردم به کلاس کنکور می رفتم که جا دارد از آقای دکتر خادم و آموزشگاه پژوهش که زحمت ما را خیلی کشیدند تشکر و قدردانی کنم.

وی سپس گفت: کلاس های کنکور بدون تلاش خود فرد نتیجه ای نخواهد داشت و باید خود داوطلبان کنکور خیلی تلاش و کوشش کنند و با پشتکار درس بخوانند.

رتبه ۷ کنکور تجربی در جواب سوال خبرنگار تبریزمن درخصوص شغل پدر و مادرش گفت: پدرم فارغ التحصیل علوم آزمایشگاهی است و در آزمایشگاه کار می کند و مادرم نیز پرستار است.

گلچین در ادامه گفت: می خواهم دانشگاه را در رشته پزشکی بخوانم و احتمال زیاد به تهران خواهم رفت.

وی در پایان آرزوی موفقیت برای تمام کنکوری ها داشت و توصیه کرد که برای موفقیت باید خیلی تلاش کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :