شهردار تبریز: شعار اصلی ما شهر سالم، شهروند سالم بود که خوشبختانه از طریق NGO های جهانی به عنوان شهر نمونه زندگی انتخاب گردید.

تبریزمن، سرویس سلامت: شهردار کلان شهر تبربز در آیین افتتاح پروژه های اداره کل سلامت و امور اجتماعی، به شعار هر شهروند یک میزبان اشاره کرد و گفت:شعار اصلی ما شهر سالم، شهروند سالم بود که خوشبختانه از طریق NGO های جهانی به عنوان شهر نمونه زندگی انتخاب گردید و لذا اکنون وقت آن رسیده تا با شعار زیبای هر شهروند یک میزبان به استقبال سال ۲۰۱۸ حرکت نماییم که در آن، این شهر به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ذکر شده است و البته که باید شرایط لازم برای سفر گردشگران خارجی را مهیا سازیم.

صادق نجفی افزود:این قدر که برای ایجاد مدیریت واحد شهری تاکید داریم برای این است که شهرداری تبریز تمام تلاش خود را می کند تا در همه حوزه ها تاثیرگذار باشد زیرا سایر نهادها و تشکیلات به دلایل مالی قادر به اجرای طرح های مختلف شهری نیستند!

وی همکاری مردم در اجرای طرح های سلامت را بسیار مهم ارزیابی نمود و اضافه کرد:خوشبختانه تاکنون نزدیک به یک میلیون نفر از شهروندان تبریزی در حوزه آموزش سلامت مورد آموزش قرار گرفته اند و با توجه به اختیاراتی که شورای شهر به بنده اعطا کرده اعلام می کنم تا خبرنگاران رسمی استان نیز می توانند همانند کارکنان شهرداری از خدمات درمانی این مجموعه بهره مند گردند.

نجفی در پایان اظهارات خود با ذکر این نکته که ۶۰۰ میلیارد تومان نقدینگی شهرداری در سال جاری نسبت به پارسال کاهش یافته است تاکید کرد:اما خوشبختانه توانستیم بسیاری از پروژه ها را به پایان رسانده و حتی بیش از ۴۸۰ میلیارد تومان نیز به سازمان مترو تزریق نماییم و لذا تا سال آینده مقدار قابل توجهی از این مجموعه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :