به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در کنفرانس خبری پس از بازی با استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: بازی در نیمه اول بسیار آرام بود. تیم ما نمی توانست از عهده وظایف خود به خوبی برآید. تیم ها نتوانستند حتی یک موقعیت  گل ایجاد کنند  اما در بین دو نیمه صحبت هایی شد و فرصتی شد که با بازیکنان صحبت شود تا نفرات با آرامش بیشتری بازی کرده تا بتوانند بازی را بیشتر به جریان بیندازند. در نیمه دوم هم دیدید که چند موقعیت خوب ایجادکردیم که شاید هرکدام از آنها می توانست منجربه گل شود.

وی ادامه داد: یادم نمی آید در حدود ۴ سالی که در تبریز هستم ،تراکتور مثل نیمه اول بازی کند.هنوز زود است که در مورد تراکتور قضاوت کنیم. ما باید به کارمان ادامه دهیم و من راه دیگری را بلد نیستم و باید با همین بازیکنان ادامه دهیم و من به این بازیکنان اعتقاد دارم.

وی افزود: تیم من بازیکنانی دارد که ۷ ۸ ماه است فوتبال بازی نکردند. اردوی ما کنسل شد. و خیلی عجولانه تمرین کردیم. امروز روی نیمکت را دیدید؟ چند بازیکن داشتیم؟ یک نفر با باشگاه خراب کاری می کند. نه با من. یک نفر گفته است که رضا فرجی ده روز دیگر بازی می کند. ولی امروز می گوید که نمی تواند بازی کند. و جالب است که من در جریان نیستم.  اینجا یک نفر در حال خراب کاری برای نه فقط شخص من، بلکه باشگاه است. باز هم می گویم که این ها بهانه نیست!

تونی اولیویرا در خصوص عملکرد ضعیف حمزه یونس اظهار داشت: واقعیت این است که یکسری بازیکنان نمی خواهند به اینجا بیایند. با توجه به آنالیزهایی که انجام شد ما فکر کردیم استفاده از بازیکنی مثل حمزه یونس مفید است. البته شما الان می گویید او کبریت بی خطر است اما شاید بعدا این کبریت روشن شود! ما با بازیکنان خارجی صحبت می کنیم اما همین که آن ها اسم ایران را می شنوند، مذاکرات متوقف می شود چرا که هیچ بازیکن خوب خارجی دوست ندارد به ایران بیاید.

تونی 2

سرمربی تراکتورسازی اظهار داشت: به هرحال من سرمربی این تیم هستم. تیم باید از لحاظ سازماندهی دفاعی و هجومی باید برنامه ریزی کرده باشد. من چهار سال پیش که به ایران آمدم یک تیم تراکتور در دستم بود که در سال دوم که فاتح جام  حذفی شدیم آن تیم فرق کرده بود. در سال سوم باز هم ترکیب تیم عوض شده بود و امسال هم نفرات عوض شده بودند. لیگ را با ۱۱ بازیکن در تمرینات آغاز کردیم و هر روز سه نفر به ما اضافه شدند. من به آنها گفتم که شما در طول فصل به مشکل خواهید خورد. هیچ کدام از بازیکنانی که به من داده شد در لیست ابتدای فصل نبودند.

وی ادامه داد: نفراتی مثل آندو، ادینیو و بازیکنان دیگر همگی در لیست من بودند. اما همه از دست رفتند ومن مجبور شدم تیمی جدید بسازم.می دانستم مشکلات زیادی به وجود می آید. اما مشکلات از آنچه که فکر می کردم بیشتر بودند. من همیشه طرفدار بازیکنانم هستم  و به بازیکنانم تبریک می گویم. زیرا فقط آنها را دارم  و نمی توانم روی کس دیگری حساب کنم. اگرهمه شما با ما متحد باشید می توانیم نتیجه بگیریم. شما می توانید همیشه مرا تحریک و عصبی کنید. می توانید هرچه می خواهید انتقاد کنید اما ارزش تراکتور از همه چیز بالاتر است و موفقیت آن مهمتر از تمام مسایل است.

وی در خاتمه گفت: من به کار خودم اعتقاد دارم به این تیم آمده ام و قول دادم و صحبت کردم. سه هفته بدون اینکه قراردادری داشته باشم با تیم تمرین  کردم، زیرا جنگیدن برای خواسته های هواداران تراکتور و قهرمانی مهم بود. ما فصل گذشته نائب قهرمان شدیم. و تمام اتفاقات گذشته را می دانیم. همه به دنبال این بودند که امسال قهرمان شویم. تیم فصل گذشته تیمی بود که ۵ یا ۶ بازیکن همه کاره تیم بودند و شما می دانید از چه کسانی صحبت می کنم. آنها ستون های تیم بودند و دیگر لازم نیست در این رابطه صحبت کنیم. فکر می کنم سه هفته دیگر این سوال ها و جواب ها ادامه خواهد یافت. این سوال ها و جواب ها بین من  و شما همه چیز رادرست خواهد کرد و طبیعی است که شما از من بیشتر ناراحت باشید. یادتان می آید که وقتی بازی تراکتور در فصل قبل تمام شد من روبه روی شما قرار گرفتم و شادی شما را دیدم. همان موقع که به دروغ به ما گفتند قهرمان شدیم. مطمئن باشید به همان اندازه که شما زجر می کشید برای تراکتور ، من خیلی بیشتر برای تراکتورسازی زجر می کشم و دل می سوزانم.

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :