به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و الاهلی عربستان چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۶:۰۰ امروز در استادیوم یادگار امام تبریز به مصاف هم رفته اند.

این دیدار که برای شاگردان تونی الیویرای پرتغالی تا حد زیادی حکم مرگ و زندگی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را داشت، با روندی بسیار هجومی از سوی آن ها آغاز شد. بازیکنان تیم تراکتورسازی در ۵ دقیقه ی ابتدایی بسیار طوفانی کار کرده و بار ها و بار ها به سمت دروازه ی تیم عربستانی هجوم آوردند اما با بدشانسی و بی دقتی در گلزنی ناکام ماندند.

تیم الاهلی نیز یکی دو بار توانست در ضد حمله روی دروازه تراکتورسازان هجوم آورد اما راه به جایی نبرد و تا دقایق پایانی با عملکرد دفاعی در پی بسته نگه داشتن دروازه خود در برابر مهاجمان تیم تراکتورسازی بود. در دقایق تلف شده نیمه اول بازی نیز سرخپوشان تبریزی چندین بار توپ را از کناره ها روانه دروازه الاهلی کردند اما با بدشانسی موفق به گشودن دروازه نشدند.

از حواشی این دیدار که در حضور نزدیک به ۴۰ هزار نفر از هواداران تیم تراکتورسازی برگزار می شود، می توان نیمکت نشینی سامان نریمان جهان و احمد کامدار، حضور حبیب گردانی و فردین عابدینی در جایگاه ویژه و عدم اجازه سازمان نظان وظیفه به باشگاه تراکتورسازی برای استفاده از بازیکنان سرباز اشاره کرد. همچنین مهاجم گلزن تیم تبریزی، لوسیانو ادینهو که در زیر پیراهن خود عبارت ” من تبریز را دوست دارم ” را نوشته چندین و چند بار خود را در نیمه اول در موقعیت گلزنی قرار داد و آماده است تا در نیمه دوم بازی دروازه الاهلی را باز کند.

به این ترتیب تنها یک نیمه تا کسب سه امتیاز کامل این دیدار برای شاگردان تونی باقی می ماند. یک نیمه ای که در صورت از دست رفتن امتیاز در آن، کار تراکتورسازان برای صعود به دور بعد بسیار سخت شده و تفریبا نا محتمل خواهد بود.

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی: حامد لک، میرهانی هاشمی، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده، فرید کریمی و لوسیانو ادینیو
سرمربی: تونی اولیریرا

الاهلی عربستان: المایوف، محمد عبدول شافی، هاساوی، السبحی، الموسی، باخاشواین، البساس، المقاوی، الجسیم، العبدالله، السماح
سرمربی: کریستین گروس


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :