به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در نشست خبری بعد از بازی با تراکتورسازی در جمع خبرنگاران در خصوص بازی امروز و باخت مقابل تراکتورسازی گفت: متاسفانه توپ های ما گل نشد اما در عوض تراکتورسازی از روی دو ضربه ایستگاهی دو گل زد و توانست کنترل بازی را در اختیار بگیرد.

وی ادامه داد: با اینکه اعتقاد دارم داور این دیدار از بهترین و عادل ترین داوران کشور می باشد، در نیمه اول یک پنالتی روی محمد ابراهیمی برای ما گرفته نشد که با توجه به نتیجه بازی، می توانست برای ما بسیار تاثیر گذار باشد.

کمالوند افزود: در کل بازی بسیار خوب و جذابی بود، با این حال معتقدم گسترش فولاد در این بازی مستحق شکست نبود. موقعیت های بسیار خوبی داشتیم که اخباری، دروازبان تراکتورسازی دفع کرد و به جرات چند گل را برای تراکتور خرید.

وی در خصوص عملکرد تراکتورسازی در این دیدار اظهار کرد: تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است و از اینکه توانستند اولین سه امتیاز خود را به دست آوردند خوشحال هستم.

سرمربی گسترش فولادی ها ادامه داد: در ۲۰ دقیقه اول بازی احساسی کار کردیم و دریافت دو گل باعث شد تا کنترل بازی را از دست دهیم. در مورد داوری هم اعتراض چندانی نمی کنم چون به هر حال سه امتیاز بازی در تبریز مانده است.

کمالوند در خاتمه تاکید کرد: از هواداران به دلیل اینکه به تمامی حرف و حدیث ها پایان دادند تشکر ویژه داشته و درخواست می کنم که حمایت های خود را از تیم دوم شهر خود دریغ نکنند. باز هم تکرار می کنم که در این فصل رتبه ی به مراتب بهتری را نسبت به فصل گذشته کسب خواهیم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :