رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه یک تبریز از برگزاری ویژه برنامه‌های ضیافت الهی در ۱۵ بقعه متبرکه و امام‌زاده در این شهر خبر داد.

به گزارش تبریزمن،حجت‌الاسلام رضا جعفری، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه یک تبریز اظهارکرد: محل برگزاری در آستان مقدس امامزادگان سیدحمزه(ع)، سید ابراهیم و حذیقه(دال و ذال میارمیار)، عون‌ و زید، علی‌بن‌مجاهد(چهارمنار)،  میر موسی اسپیران، سیدجمال راسته کوچه، سید محمد کججانی، بقعه قیس سردرود، بقعه آیت‌الله قاضی(مسجد مقبره)، خانم امامزاداسی(طالقانی) برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌ خمیه‌های معرفت نیز دایر خواهد بود، گفت: ویژه برنامه‌های خیمه‌های معرفت در محل پارک ائل‌گلی، پارک مفاخر، ارتفاعات کوه عون‌بن‌علی و مقبره الشعرا همه روزه از ساعت ۲۰ الی ۲۴ در ماه مبارک رمضان با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز و اداره کل تبلیغات اسلامی استان برپا خواهد بود.

حجت‌الاسلام جعفری افزود: برگزاری ۱۵ محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری و قاریان و حافظان بین‌المللی کشور در روزهای ۱۳ الی ۱۴ رمضان در تبریز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه ترتیل خوانی در آستان مقدس سیدحمزه(ع) همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۶ برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: همچنین برنامه مناجات خوانی همه روزه در حرم مطهر شهدا و امامزادگان کوه عون‌بن‌علی از ساعت ۲۳در ماه مبارک رمضان خواهیم داشت.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه یک تبریز ادامه داد: ویژه برنامه سخنرانی استاد فروغی از روز ۱۵ رمضان تا آخر ماه مبارک رمضان در مسجد طوبی بعد از نماز مغرب و عشا از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده است.

وی یادآور شد: همچنین برگزاری ویژه برنامه اختتامیه مسابقات قرآنی و تجلیل از نخبگان قرآنی، اطعام بیش از ۳۰هزار نفر روزه‌دار از محل نیت واقفین، اطعام و احسان به نیازمندان طرح اکرام ایتام، جشن میلاد امام حسن(ع) و ویژه برنامه‌های سخنرانی، مناجات خوانی و پاسخ به سوالات شرعی از اهم برنامه‌های ضیافت الهی سال‌جاری خواهد بود.

حجت‌الاسلام جعفری در پایان افزود: حضور ۱۲ روحانی فرهیخته از شهر مقدس قم، ۱۵ نفر روحانی از شهر تبریز و ۳مبلغه جهت پاسخ به سوالات شرعی روزه‌داران خواهد بود و همچنین برنامه افطاری در امامزاده سیدحمزه(ع) همه روزه برپا خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :