به گزارش تبریزمن، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تبریز و حومه از ورود ۳۳ دستگاه اتوبوس دو کابین به ناوگان اتوبوسرانی تبریز تا پایان امسال خبر داد.

شمس الله فیروزیان اظهار داشت: تلاش‌های شهردار کلانشهر تبریز برای تامین اتوبوس‌های مورد نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی برای نوسازی و افزایش ناوگان و کاهش زمان انتظار مسافر در سامانه تندرو، با ورود اولین گروه از اتوبوس‌های دو کابین خریداری شده به ثمر نشسته است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه  افزود: ۱۷دستگاه اتوبوس دو کابین به عنوان اولین گروه از اتوبوس‌های دوکابین خریداری شده  وارد سامانه خدمت شدند.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های لازم در مرحله اول تعداد ۱۷ دستگاه اتوبوس دو کابین همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به تبریز با حضور شهرداری تبریز به بهره‌برداری رسید.

فیروزیان تصریح کرد: ۳۳ دستگاه اتوبوس دو کابین باقی مانده نیز با نهایی شدن فرآیند تحویل به تدریج در طول سال ۹۴ وارد ناوگان اتوبوسرانی می‌شوند.

مدیرعامل  شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز با اشاره به قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس تک کابین نیز تصریح کرد: با پیگیری‌های معاونت فنی اتوبوسرانی، در ماه‌های آتی شاهد حضور این اتوبوس‌ها برای خدمت‌رسانی در کلانشهر تبریز بوده و به تدریج اتوبوس‌های جدید جایگزین اتوبوس‌های فرسوده می‌شوند.

فیروزیان تصریح کرد: با ورود کامل این اتوبوس‌ها شاهد ارتقاء کمی و کیفی خدمات حمل و نقل عمومی در کلانشهر تبریز خواهیم بود و امیداورم به جایگاه واقعی خدمات مطلوب به شهروندان بعنی جابه‌جایی ظرفیت صندلی در ناوگان اتوبوسرانی شهر برسیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی در تبریز به دغدغه ارزشمند اعضای شورای اسلامی شهر و شهردارتبریز برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی اشاره کرد و افزود: خبر خوشحال کننده  آقای شهردار مبنی بر خرید ۴۰۰ دستگاه اتوبوس دیگر تحول بزرگی درحمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز ایجاد خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :