رئیس پلیس‌راه آذربایجان‌شرقی از برخورد دو دستگاه پژو ۴۰۵ شامگاه شنبه در جاده اهر – ورزقان خبر داد و گفت: براثر این حادثه ۵ نفر کشته و ۳ نفر زخمی شدند

به گزارش تبریزمن، خودرو پژو که از طرف ورزقان به سمت اهر در حال حرکت بود براثر برخورد با خودرو پژو ۴۰۵ دست‌کم پنج نفر کشته و سه نفر مصدوم برجای گذاشت.

تصادف

رئیس پلیس‌راه آذربایجان‌شرقی افزود: این حادثه ساعت ۲۰ روز شنبه ۲۸ شهریور در جاده اهر – ورزقان رخ داد.

ناموران علت حادثه را انحراف به چپ خودرو پژو ۴۰۵ اعلام کرد و ادامه داد: با برخورد این دو دستگاه پژو پنج نفر درجا فوت کرده و سه نفر مجروح شدند.

تصادف

وی همچنین از برخورد یک دستگاه پژو و یک دستگاه کامیونت در جاده اهر – تبریز خبر داد و اضافه کرد: امروز جاده اهر – تبریز شاهد دو فقره تصادف پیکان و پراید، پژو و کامیونت بود که درنهایت دو نفر فوتی و سه نفر مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ ناموران از رانندگان خواست تا با توجه به اینکه در پایان تعطیلات قرارگرفته‌ایم و جاده‌های استان از تراکم بالایی برخوردار است و از کمربند ایمنی، توجه به علائم رانندگی، سرعت مطمئنه و از انحراف به چپ سبقت غیرمجاز پرهیز کنند تا شاهد هیچ‌گونه حوادثی در جاده‌های آذربایجان شرقی نباشیم.

به نقل از خبرگزاری مهر،  رئیس پلیس‌راه آذربایجان‌شرقی در پایان یادآور شد: صندلی‌های عقبی هر دو خودرو کاملاً سالم است ولی متأسفانه سرنشینان عقب فوت‌شده‌اند و این نشان‌دهنده استفاده نکردن از کمربند ایمنی بوده که اگر سرنشینان خودروی مقصر و غیرمقصر از کمربند استفاده می‌کردند هیچ‌یک از سرنشینان منجر به فوت می‌شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :