جمشید نظمی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در پیامی روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرضه اطلاع رسانی تبریک گفت و آورده است : مطمئنا جایگاه خبرنگاران در اطلاع رسانی ، تشویق و ترغیب ورزشکاران از اهمیت خاصی برخورداربوده و توانسته اند نقش بسزائی را در راستای سربلندی و نقش آفرینی جامعه ورزش آذربایجانشرقی ایفانماید.

به گزارش تبریزمن، وی آورده است:فرارسیدن روز خبرنگار را بر سربازان پیشگام رسانه‌های جمعی، به ویژه پیشگامان دانایی عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات شادباش می‌گویم.

نظمی گفت : یقینا تلاش جمعی همه عزیزان، همواره بر این اصل استوار بوده که با پاکی عمل، اطلاع‌رسانی صادقانه و آگاهی‌بخش انجام دهند و این در حالی است که دستگاه‌های اجرایی کشور نیز نیازمند نقد و بررسی جهت رفع کاستی های خود می‌باشند.

وی افزود : امروز، کشور ما در مسیر شکل‌گیری جامعه اطلاع رسانی گام بر می‌دارد و باید نقش خود را در این مسیر علمی به موقع ایفا کند و لازم است تا تحولات مهم این عرصه توسط شما تلاش‌گران به همگان عرضه شود.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی تصریح کرده است : ایران، کهن کشوری است که با بصیرت از هزاره‌های پیش همواره خبرساز و خبررسان بوده است و امروز نیز جمع کثیری از جوانان با کفایت در این عرصه حضور پر تلاش دارند و امیدوارم با رهنمودهای دلسوزان و ناصحان مشفق، با کاهش کاستی‌ها بتوانیم وظایف‌ خود را در این عرصه‌ مهم به درستی ایفا کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان در پیام روز خبرنگار افزوده است : بی شک توجه و عنایت خبرنگاران به امر ورزش در بخشهای حرفه ای ، قهرمانی و همگانی فعالیتهای موثر در ایجاد فضای شاداب و پرنـشاط برای جـوانان و خانواده ها اثرات مثبت و چشمگیر خواهد داشت.

جمشید نظمی در ادامه آورده است: آرزومندم رسالت اصلی خود را که همانا اطلاع رسانی دقیق با فعالیت وحدت و صمیمیت در فضای کاملا با آرامش و بدون هرگونه تنش صرفا برای رضایت خداوند منان و معامله با خدای تبارک و تعالی و برای ذخیره روز آخرت انجام دهند و بدیعی است خوشنودی خداوند منان بزرگترین پشتوانه در تمامی عرصه هاست.

وی در پایان از تمامی خبرنگاران خواست تا همیشه با انتقادات سازنده خود موجب تعالی ورزش استان شوند.


baner-mobilestan
ezgif.com-gif-maker
Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :