شهردار تبریز در ادامه بازدید‌های هفتگی خود از پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، در محل این پروژه حضور یافته و در جریان، پیشرفت عملیاتی آن قرار گرفت.

به گزارش تبریزمن، صادق نجفی در جریان این بازدید، با اشاره به ضرورت احداث این مرکز مهم بین‌المللی، خاطرنشان کرد: با شتابی که شهر تبریز در حوزه‌های مختلف بین‌المللی در پیش گرفته‌است، برنامه‌های مهم فرهنگی، علمی و پژوهشی  در آینده‌ای نزدیک، بیش‌ازپیش در شهرمان نمود خواهد داشت.

وی اضافه کرد: پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز،  نیاز اساسی شهر تبریز را در میزبانی برنامه‌های مختلف ملی و بین‌المللی رفع خواهد کرد.

شهردار تبریز با تاکید بر این‌که در بخش‌های مختلف اجرایی این پروژه، استفاده از مصالح بومی باید در اولویت قرار گیرد، افزود: ظرفیت‌های گسترده‌ صنایع ساختمانی تبریز و استان، می‌تواند با تلفیق ایده‌های موفق خارجی، شاخص‌های زیبایی و مقاومت این بنای ارزشمند را تضمین کند.

 در جریان این بازدید تفاهم نامه قرارداد دوم بین شهرداری و شرکت سازندگی قائم (عج) آجا، جهت تجهیز سالن ها، تجهیزات مکانیکی، برق‌رسانی و همچنین اجرای قسمتی ازعملیات نازک‌کاری منعقد شد.

پیش از سخنان شهردار تبریز، شاهوردی شهردار منطقه با ارایه گزارشی از روند اجرای طرح، از پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه خبر داد.


baner-mobilestan
ezgif.com-gif-maker
Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :