به گزارش تبریزمن، سرمربی نفت تهران گفت: با شناختی که از تیم تراکتور داریم بازی فردا می تواند از بهترین بازی های لیگ باشد و ما هم برای کسب یک نتیجه خوب به میدان خواهیم رفت.

به گزارش تبریزمن، علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران در کنفرانس خبری قبل از بازی با تراکتورسازی اظهارداشت: بسیار خوشحالم که شروع مسابقات را در تبریز خواهیم داشت و به غیر از مسائل به وجود آماده سال قبل امیدوارم امسال شروع خوبی را داشته باشیم.

وی افزود: هر دوتیم در بهترین شرایط به یک دیگر برخورد کرده اند و این بازی شروع بسیار خوبی برای هر دوتیم می تواند باشد.

سرمربی نفت تهران گفت: با شناختی که از تیم تراکتور داریم بازی فردا می تواند از بهترین بازی های لیگ باشد و هر دو تیم لیگ امسال را خوب شروع کنند که امیدوارم بازی اول با تراکتور برای تیم ما و حریف خوب باشد.

وی تصریح کرد: تیم ما تمرینات خود را نسبت به سایر تیم ها دیر تر شروع کرد است و با توجه به این که در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور داشتیم شرایط سختی را داشتیم ولی با شروع تمرینات خودمان تلاش کردیم هر چه سریع تر به آمادگی کامل برسیم و لیگ را خوب شروع کنیم.

منصوریان گفت: ما با توجه به کم بود زمان بدنسازی و کارهای تاکتیکی خود را باهم انجام دادیم و این یک مقدار براد تیم مشکل ساز شده است ولی تا هفته سوم به شرایط ایده آل خواهیم رسید.

وی تاکید کرد: ما در نقل و انتقالات عملکرد خوبی را داشتیم و بازیکنان مورد نظر خود را توانستیم جذب کنیم ولی بازیکنان خوبی را هم به تیم اضافه کردیم و در کل تیم خوب و جوانی را داریم که امیدوارم به اهداف خود برسیم.

سرمربی تیم نفت تهران گفت: مسائل بازی آخر سال گذشته لیگ هنوز در ذهن همه است و به نظر من در آن بازی هر دو تیم بازی جوان مردانه را انجام دادند و ایم باعث شد جام از دست هر دو تیم برود ولی باید آن روز را فراموش کنیم و شروع خوبی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ما جلال حسینی و دوسانتوس را جذب کردیم که از بهترین بازیکنان هستند و با توجه به توانایی این بازیکنان امیدواریم در زمین بازی مشکلی نداشته باشیم و بتوانیم بازی های خوبی را نمایش دهیم.

وی در مورد حمایت هواداران تراکتور در بازی فردا گفت: هواداران تراکتور همیشه عالی بوده اند و در بازی گذشته هم نشان دادند واقعا از بهترین هواداران فوتبال در کشور ما هستند و فقط تیم خود را بدون هیچ مشکلی تشویق می کنند و در بازی فردا هم با حمایت آنها روز سختی را خواهیم داشت.

منصوریان ادامه داد: لیگ سختی را پیش رو خواهیم داشت و تیم های تراکتور ، ذوب آهن ، سپاهان، از مدعیات هستند و رقابت سختی را با این تیم ها خواهند داشت.

وی افزود: ما همه بازیکنان تراکتور را می شناسیم ولی عملکرد این بازیکنان را ندیده ایم و بازی فردا نشان می دهد که در چه شرایطی هستند ولی ما فردا اول بری کسب برد بازی خواهیم کرد ولی نتیجه تساوی هم برای ما رضایت بخش است.


baner-mobilestan
ezgif.com-gif-maker
Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :