مراسم جشن پیراهن تراکتورسازان با حضور مسئولین باشگاه، اعضاء کادرفنی، بازیکنان و هواداران این تیم روز شنبه ۲ مرداد از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در سالن پور شریفی تبریز برگزارشد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم تراکتورسازی در فصل ۹۵-۹۶، در حالی دیروز در ورزشگاه شش هزار نفری پورشریفی تبریز برگزار شد که نزدیک به دو هزار نفر این مراسم را از نزدیک تماشا می‌کردند و مراسم با ۲۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

سردار آجرلو، مدیر عامل تراکتورسازی در سخرانی کوتاه، پنج هدف اصلی‌ در تراکتورسازی را بیان کرد :

• جذب بازیکنان درخواستی هواداران و سرمربی که سبب تشکیل تیمی منسجم و یک دست شده است.

•  راه اندازی آکادمی تراکتورسازی. اسکلت اصلی تیم ملی در زمان‌های گذشته بازیکنان آذری بودند، باید این دوره هم همینطور باشد.
• تشکیل کانون هواداران تراکتورسازی به منظور کاهش فاصله‌ی بین هوادار و تیم

• باشگاه بدهکار و ورشکسته‌ی تراکتورسازی را به یکی از قطب‌های اقتصادی فوتبال کشور تبدیل می‎‎‎‌کنیم. تراکتورسازی نباید برای نیاز اقتصادی به دیگران دست دراز کند.

• این قول را به هواداران شریف آذربایجان می‌دهم که تیم را از سپاه تحویل بگیرم و به مردم تحویل دهم.

وی در ادامه گفت : من تا الان از کسی گلایه نکردم که چرا بازی‌های ما در تبریز انجام نمیشود. چون شان نام تراکتور در حدی نیست که بخواهد در زمین تمرینی‌اش بازی کند. طبیعی است که تراکتور در تمام نقاط ایران هوادار داشته باشد. ارومیه، اردبیل، زنجان، همدان، قزوین، کرج و حتی تهران همگی طرفدار تراکتور هستند. انشاالله ورزشگاه یادگار امام، به زودی آماده میشود تا تراکتور در این ورزشگاه و باحضور پرشور تماشاگرانش میزبان تیم‌های دیگر باشد.

IMG_1882

پس از سخنان آجرلو، پرویز هادی وارد ورزشگاه شد که مورد تشویق شدید هواداران قرار گرفت و به احساسات آنها پاسخ داد.

سپس شهاب عباسی، کارگردان و بازیگر تبریزی که به همراه مجتبی ساعی اجرای مراسم را بر عهده داشتند، در حال تعریف خاطره‌ای بود که هواداران با سر دادن شعار ” ما باغشمال را میخواهیم ” موجب شدند خاطره‌ی عباسی نیمه تمام بماند و آجرلو به هواداران تراکتور این قول را بدهد که بازی‌های تراکتور در تبریز برگزار خواهد شد.

سپس به ترتیب بازیکنان وارد ورزشگاه شدند.

محمدرضا اخباری، اولین بازیکنی بود که به میدان آمد و هواداران با شعار “اخباری پیتر چک” از او استقبال کردند. فرزین گروسیان دومین بازیکنی بود که در میان تشویق تماشاگران، وارد سالن پورشریفی شد و پس از آن به ترتیب هادی محمدی، محسن بنگر، سعید آقایی وارد زمین شدند. در ادامه‌ی ورود بازیکنان، خالد شفیعی به میدان آمد که شعار “خالد آردا توران” در هنگام ورود وی، در ورزشگاه طنین انداز شد.

نفر بعدی سینا عشوری بود که در میان تشویق بسیار شدید هواداران، به میدان آمد که نشان از جایگاه ویژه‌ی این بازیکن در قلب هواداران دارد.

پس از ورود محمد نوری و فرزاد حاتمی، نوبت به محمد ابراهیمی رسید تا با تشویق کرکننده‌ی هواداران وارد ورزشگاه شود. تشویق معروف بشیکتاشی ابراهیمی، شوق بسیاری را به هواداران داد.

IMG_1984

ادینیو و کرار دو بازیکن خارجی تراکتورسازان بودند که با تشویق شدید هواداران به سالن پورشریفی قدم نهادند.

در ادامه علیرضا رمضانی، مهدی شریفی، محمد مهدی‌زاده، محمد نادری، امیر نصرآزادی و قاسم تهامی دیگر بازیکنان تراکتورسازان بودند که در میان تشویق هواداران وارد سالن شدند.

نکته‌ی جالب، عدم حضور سروش رفیعی و محمد ایرانپوریان در مراسم بود. رفیعی به دلیل حضور در مراسم بهترین‌های لیگ در تهران بود و ایرانپوریان نیز در تبریز حضور نداشت.

پس از اتمام لیست بازیکنان، نوبت به کادر فنی تیم رسید.

ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم، اولین فرد از کادر فنی بود که به میدان آمد و تماشاگران به گرمی از وی استقبال کردند.

سپس نوبت امیر قلعه نویی، سرمربی تیم بود که در سیلی از تشویق هواداران، به میدان آمد و چند ثانیه‌ای برای هواداران صحبت کرد.

وی گفت : خوشحالم که پس از ۳۶ سال حضور در فوتبال، باز هم این افتخار را دارم که یک سال دیگر در خدمت آذری زبان های خونگرم باشم.

قلعه نویی در ادامه گفت : بسیار خوشحالم که در تیمی هستم که از آن مردم است و بیش از آن خوشحال هستم در تیمی هستم که همیشه مظلوم واقع شده است. الحق والانصاف که تبریز شهر اولین‌هاست. بازی با النصر، نقطه عطف فرهنگ هواداران ایرانی بود. وی یک تشکر ویژه از سردار آجرلو کرد که تیمی در حد نام تراکتور بسته و گفت اگر قصوری نیز رخ دهد، تقصیر امیر قلعه نویی است. قلعه نویی در انتها گفت : ما در ۳۰۹۰ عقب هستیم و این برازنده‌ی هواداران تراکتور نیست و هواداران تراکتور همیشه در همه‌جا لایق اولی هستند.

در ادامه به رسم یادبود، لوح هایی را به سرمربی جوانان تراکتور، مدیر عامل شرکت GIVOVA، ابراهیمی مدیر عامل تراکتور، شیرازی مسئول ۳۰۹۰ و سردار آجرلو تقدیم شد.

سپس در انتها کمک مربی‌های تیم در میان تشویق هواداران به سالن آمدند.

در انتها، مهدی کیانی، کاپیتان این فصل تراکتور، با تشویق شدید هواداران، با لباس جدید تراکتورسازی به میدان آمد و شور عجیبی را به سالن پورشریفی داد. هواداران با دیدن کیانی شعار معروف ” غیرتی‌ام…غیرتی‌ام…من مهدی کیانی‌ام” را سر دادند.

IMG_2062


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :