امیر قلعه نویی گفت: اگر در مسابقات لیگ برتر با این بازیکنان نتیجه نگیرم قطعا من مقصر هستم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری قبل از بازی با تیم استقلال خوزستان گفت: انشالله بتوانیم سال خوبی را داشته باشیم چرا که تراکتورسازی و مردم آذربایجان بسیار بزرگ هستند.

قلعه نویی ادامه داد: دو مطلب را قبل از هر چیزی باید بگویم که، ابتدا خوشحالم که روز بازی با النصر روز بزرگی در تاریخ فوتبال ایران و آذربایجان رقم خورد و با اینکه حذف شدیم ولی بیش از ۱۰ دقیقه هواداران تیم را تشویق کردند.

وی افزود: خوشحالم از چند جهت، یکی اینکه یکبار دیگر در خدمت تراکتوری ها هستم و دوم اینکه ذهن مردم در مورد خیلی از مسائل ۴ سال قبل روشن شد، این تیم برای مردم آذربایجان است، ما شاید میهمان باشیم ولی می خواهیم یادگاری خوبی برای مردم تبریز و آذربایجان بگذاریم.

قلعه نویی اظهار داشت: جا دارد از هواداران و سردار آجرلو و دیگر دوستانی که بدون چشم داشت به تیم کمک کردند تشکر کنم و امیدوارم در آخر فصل نتیجه بهتری کسب کنیم، درد و دل هایی هم هست که در روزهای دیگری بیان خواهم کرد.

وی عنوان کرد: همه چیز این تیم خوب است و خدایی نکرده نتیجه نگیرد به عهده من خواهد بود،  یارگیری خوبی داشتیم، یک جا نگه داشتیم که اگر نیاز بود به خدمت بگیریم.

سرمربی تراکتورسازان خاطرنشان کرد: تیم ها دیگری هستند که بیشتر از ما هزینه کردند، ولی در مجموع ده روزی با همکاران فنی خود مطالعه کردیم و لیستی تهیه کرده و به مدیرعامل باشگاه دادیم.

قلعه نویی اظهار کرد: جا دارد از آقای عباسی مدیرعامل سابق باشگاه نیز تشکر کنم. با اینکه فراز و نشیب زیادی داشتیم ولی روزهای خوبی سپری کردیم، آقای آجرلو نیز بدون یک ریال پیش پرداخت و در کمترین زمان تیم بسیار خوبی جمع کرد، وی در این فوتبال یک وزنه بزرگی می باشد که خیلی ها از وی حساب می برند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره بازی فردا توضیح داد: یک تغییر سیستم برای بازی فردا داریم، با توجه به بازیکنان هجومی خوبی که به خدمت گرفته ایم امیدواریم بتوانیم نتیجه مد نظر را کسب کنیم.

وی ادامه داد: از مسئولین استقلال خوزستان تشکر می کنم، با این همه تغییراتی که شد قبول کردند که به تبریز بیایند کاری که خیلی از دوستان در تبریز انجام ندادند. این خواسته مردم بود که خواستند تا بازی در تبریز بازی کند.

قلعه نویی با اشاره به اینکه تراکتورسازی در تبریز غریب است افزود: خیلی ها از اسم این تیم می ترسند و این را نیز باید بگوییم ورزشگاه اختصاصی ما امکانات در شأن هواداران ندارد چرا که گنجایش آن پاسخگوی طرفدارانمان نخواهد بود، بعضی ها در این فکر هستند که تراکتور را از مردم بگیرند، در چند سال گذشته نیز موفق شدند تا جایی که به بازی هایمان کمتر از پنج هزار نفر هوادار می آمد، ولی حال ناراحت هستند چرا که به تمرینات ما بیش از پنج هزار هوادار می آید.

وی افزود: با تمام کمبود ها به راه خود ادامه خواهیم داد و امیدوارم با پیگیری هایی که سردار آجرلو انجام خواهد داد، استادیوم یادگار امام در سریع ترین زمان ممکن آمده شود.

وی گفت: خدا را شکر تبریز پایتخت فوتبال ایران می شودف امیدوارم مسئولین به فکر زیر ساخت های این شهر شوند، البته گسترش فولاد امکانات خاص خود را دارد، ولی تراکتور و ماشین سازی باید به این موضوعات بیشتر توجه کنند.

قلعه نویی تصریح کرد: این تیم ستاره های خوبی دارد ولی ستاره باید داخل زمین خود را نشان دهد، ستاره روزنامه و بیرون از زمین به هیچ دردی نمی خورد، ستاره کاغذی نمی خواهیم، بازیکنی دوست دارم که چه با توپ و چه بی توپ از قابلیت فنی خود استفاده کند.

سرمربی تیم استقلال خوزستان به دلیل زمان پروازی در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :