ورزشگاه اختصاصی تراکتور سازی تبریز در شان مردم این شهر و فوتبال دوستان نیست .

به گزارش تبریزمن، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با ابراز تاسف از اینکه بازی فردای بین تیم های تراکتور سازی و استقلال خوزستان در ورزشگاه تراکتور سازی برگزار خواهد شد افزود : این ورزشگاه که می گویند ۱۰ هزار نفری است ظرفیت ۴ هزار نفر را هم ندارد ضمن اینکه امکانات رفاهی ورزشگاه نیز بسیار ضعیف است .

وی افزود :پارکینگ ورزشگاه ظرفیت ۲۰۰ خودرو را دارد و از سرویس های بهداشتی نیز خبری نیست و دور تا دور ورزشگاه علف خشک است و در صورت بروز کوچکترین آتش سوزی همه جا به آتش کشیده خواهد شد ضمن اینکه در پایان بازی نیز ترافیک سنگینی در منطقه پیش بینی می شود

سرهنگ اسمعیل پور با بیان اینکه کمبود امکانات رفاهی تماشاگران را ناراضی می کند گفت: سکوهای چوبی و آهنی نیز مناسب تماشاگران نیست و اگر کسی تشنه باشد آب برای خوردن نیز در ورزشگاه اختصاصی تراکتور سازی پیدا نمی شود.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی درعین حال افزود : همه نیروهای انتظامی و امنیتی در حال آماده باش هستند و چند دستگاه آتش نشانی و آمبولانس اورژانس نیزدر منطقه حاضر خواهند بود .

وی افزود : این آمادگی به دنبال دعوت برخی گروهها در اعلام برگزاری تجمع بر علیه روزنامه طرح نوانجام می شود که عده ای درج مطلبی از شاهنامه را توهین به ترکها تلقی کرده و ضمن محکوم کردن آن برگزاری تجمع را خواستار هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :