به گزارش تبریزمن، مجید جلالی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری قبل از بازی با گسترش فولاد گفت: می خواهیم لیگ تازه ای را با امید ها و انرژی بسیار زیادی شروع کنیم. کارمان به هیچ عنوان راحت نیست. به نظرم لیگ پویا و با کیفیتی خواهیم داشت. بازیکنان به خوبی در تمامی تیم ها تقسیم شده اند و به همین دلیل نیز لیگ تماشاییخواهد بود.

وی ادامه داد: تیم خوبی داریم، می توانیم بازی های بهتری از خود به نمایش بگذاریم و به مرحله ثبات برسیم تا در آینده دور خیز خوبی داشته باشیم.

جلالی اظهار داشت: قرعه کشی سختی داریم ولی این برای ما یک فرصت است که امیدوارم بتوانیم به خوبی از آن استفاده کنیم.

وی عنوان کرد: در هفته های اول برای شناخت از تیم ها، بازیکنان جدیدی که به تیم جذب شده است آنها را آنالیز می کنند که ما این کار را انجام دادیم و اطلاعات خوبی به دست آورده ایم که قطعا در بازی امروز بازیکنان از آنها استفاده خواهند کرد.

سرمربی تیم پیکان تهران بیان کرد: جمع بندی که با مسئولین باشگاه داشتیم، در نظر گرفته ایم امسال به ثبات برسیم و تیم را در لیگ برتر نگه داریم.

وی در خصوص عملکرد باشگاه پیکان ادامه داد: پیکان باشگاهی است که از نظر امکانات و سطح مدیریتی در شرایط مطلوبی قرار دارد. در جلساتی که با مدیران داشتم صحبت های یکدیگر را درک می کردیم و تا اینجای کار عملکرد باشگاه رضایت بخش است.

جلالی در پاسخ به سوال خبرنگار تبریزمن، مبنی بر اینکه چه صحتبی در خصوص حضور سه تیم از آذربایجان در لیگ امسال دارد گفت: آذربایجان ظرفیت های خیلی خوبی در فوتبال دارد. وقتی منابع مالی به یک تیم وصل شود نتیجه بهتری کسب نیز شاهد می شویم. هزینه ها برای ساخت یک قُله خوب صورت می گیرد ولی باید به دامنه آن فکر کرد وگرنه تمام زحمات هدر می رود. وقتی سه تیم از این شهر وجود دارد باید نزدیک به پنج هزار بازیکن در تیم های پایه نیز آموزش ببینند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :