سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: بنیان دیزل شرایط برگزاری بازی های تراکتور را ندارد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد، در نشست خبری قبل از بازی با پیکان تهران گفت: امیدوارم سال جدید در فوتبال همراه با پیروزی و موفقیت سه تیم آذربایجان باشد و بتوانند از حیثیت فوتبال آذربایجان دفاع کنند. شناختی که از پیکان داریم بر می گردد به آقای جلالی که سبک وی را به خوبی می دانم و همچنین با توجه به نفراتی که جذب شده است، شناخت کافی از این تیم داریم.

وی ادامه داد: امیدوارم بازیکنان با یک بازی خوب، پرتوان و جنگنده سه امتیاز بازی را کسب کنند  و بتوانیم با پیروزی لیگ را شروع کنیم.

کمالوند افزود: به نظر من، تقریبا ۷۵ درصد تیم ما آمده است، و باقی مانده این درصد در طول فصل به دست خواهد آمد. اردوی خوبی در ترکیه داشتیم و دیدار های تدارکاتی نیز برای هماهنگی و شناخت بازیکنان تأثیر زیادی داشت. به هماهنگی نسبی رسیده ایم ولی تغییرات عمده ای در تیم داشتیم. از تمرینات پیش از فصل، شرایطی که مدیریت باشگاه فراهم کرد رضایت دارم.

وی عنوان کرد: سال گذشته نزدیک به ۹ میلیارد بودجه باشگاه بود که امسال خیلی کم افزایش داده شده است. دوران مربی گری ام یارگیری مثل امسال انجام نداده بودم. این نوید را به شما می دهم که دو یا سه بازیکن جوان فوق ستاره را به فوتبال ایران معرفی خواهیم کرد.

سرمربی گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بومی تر از سال گذشته هستیم و حتما به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده خواهیم کرد. نزدیک به ده بازیکن بومی داریم

وی تصریح کرد: ۱۰ درصد به بودجه سال گذشته افزایش دادیم و از بازیکنان جایگاه ششم را طلب کرده ایم، ولی در نظر داریم در رتبه اول تا سوم قرار بگیریم.

کمالوند در پاسخ به سوال خبرنگار تبریزمن، مبنی بر اینکه علت اصلی عدم ندادن ورزشگاه بنیان دیزل به تراکتورسازی عنوان کرد: تیمی در تاریخ فوتبال ایران پیدا کنید که به تیم همشهری خود چنین کمکی کند، سال گذشته در سخت ترین شرایط ما کیانی را به تراکتور دادیم. سعید آقایی بازیکن گسترش فولاد می باشد ولی هم اکنون در تیم تراکتور بازی می کند. اگر استادیوم بنیان دیزل شرایط برگزاری  چرا بازی گسترش و تراکتور در بنیان دیزل برگزار نشد. اگر استادیوم داشت سه دفعه میزبان بودیم ولی با توجه به اینکه شرایط ندارد. پنج هزار و ششصد هزار ظرفیت ورزشگاه دارد. خدارا شکر تمرین تراکتور نزدیک به هشت هزار هوادار می رود.اگر استادیوم گنجایش داشت مشکلی نداشت، یکسری افراد می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. با سردار آجرلو و امیر قلعه نویی دوست های قدیمی هستیم. بنیان دیزل بین سه کارخانه حساس قرار گرفته است و خدایی نکرده مشکلی پیش می آمد نمی توانستیم جوابگو باشیم.همیشه سعی کردیم با تراکتوری ها رابطه خوبی داشته باشیم. با کرار جاسم در حضور مالک باشگاه طی کردم که وی به گسترش فولاد بیاید. کرار به اردوی تیم عراقی به تهران آمده بود و در دفتر تهران با کرار توافق مالی کردیم. بعد از وارد شدن تراکتور ما عقب کشیدیم. محمد نوری با شخص مدیرعامل باشگاه صحبت کرد ولی با توجه به مذاکره تراکتورسازی با این بازیکن ما عقب کشیدیم. اگر بنیان دیزل شرایط بازی تراکتور را دارد چرا بازی با پرسپولیس را به یادگار فرستاند. من مربی فوتبال هستم و زمین باغشمال سی هزار تماشاگر ولی حتما دلیلی بود که بازی در آنجا برگزار نشد. سه سال با تراکتور بازی داشتیم ولی به فکر مردم بودیم و با توجه به اینکه میزبان بودیم قبول کردیم که در یادگار امام بازی کنیم. دوستی ما و تراکتورسازی محکم تر از این حرف ها می باشد که چند نفر بخواهند آن را بین مردم خراب کنند. امیدوارم دست به دست هم بدهیم تا سه تیم آذربایجان موفق شوند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :