سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: تیم ما درنخستین بازی خود در تاریخ رقابت های لیگ برتر کشور شروعی مقتدرانه داشت و هوای گرم خوزستان نیز مانع از موفقیت ما نشد.

به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی سه شنبه شب پس از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در هفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور اظهار کرد: در این دیدار در شرایط سخت آب و هوایی هر دو تیم بازی جانداری را به نمایش گذاشتند و موقعیت های خوبی را نیز روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند.

وی افزود: تیم ما در نیمه نخست باتوجه به این که شناخت خوبی از حریف نداشت با احتیاط بازی کرد و در نیمه دوم با شناختی که از حریف پیدا کردیم بیشتر بر بازی مسلط شدیم.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز ادامه داد: تیم ما روی یک غافلگیری گل خورد اما هوشمندانه گل خورده را جبران کرده و سپس گل برتری را به ثمر رساندیم.

وی بیان کرد: در این بازی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما پیروزی در این میدان سخت آن هم در نخستین بازی تاریخ تیم ماشین سازی در لیگ برتر یک کار بزرگ است.

خطیبی تصریح کرد: ما نسبت به سایر تیم های لیگ برتر شرایط متفاوتی داریم چرا که این تیم ها تنها تغییرات جزئی را در دستور کار داشتند اما تیم ماشین سازی نسبت به سال گذشته که در لیگ دسته یک بازی می کرد با ۸۰ درصد تغییر پا به عرصه رقابت های لیگ برتر گذاشته است.

وی ادامه داد: هواداران تیم ما پس از ۲۰ سال نخستین پیروزی تیم خود را در تاریخ رقابت های سطح بالای کشور تجربه کردند و امید است این روند همچنان تداوم یابد.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: تیم فولاد خوزستان در این بازی خوب ظاهر شد و موقعیت های خوبی داشت اما بازیکنان ما قدر موقعیت های به دست آمده را بهتر دانستند.

دیدار تیم های فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز از هفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور سه شنبه شب در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و تیم ماشین سازی موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم فولاد را شکست دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :