دومین همایش بزرگ ناب سازی مصرف انرژی با حضور مسئولان و چهره های برتر کشوری، روز پنج شنبه ۷ مرداد ماه از ساعت ۹ صبح در مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، و به نقل از دبیرخانه دومین همایش بزرگ ناب سازی مصرف انرژی، هافمن در راستای اهداف راهبردی مسئولیت اجتماعی خود، همچون ادوار گذشته قصد برگزاری همایش بزرگ ناب سازی مصرف انرژی را دارد.

این همایش روز پنج شنبه ۷ مرداد ماه از ساعت ۹ صبح در مجتمع پتروشیمی تبریز و با حضور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان کشور، شهردار تبریز و اعضای شورای شهر، معاون ‍پژوهشی پژوهشکده علوم و فناوری انرژی دانشگاه شریف، رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان برگزار می شود.

لذا بدینوسیله از کلیه علاقمندان و مسئولین ، صاحبین مشاغل در صنعت ساختمان ، تولیدکنندگان در و پنجره یو پی وی سی ،‌انبوه سازان ، مهندسین و مشاوران صنعت ساختمان دعوت به عمل می آید تا با تکمیل فرم مربوطه نسبت به ارائه مشخصات خود جهت اخذ دعوتنامه رسمی از هافمن برای شرکت در همایش اقدام بعمل آورند.

بعداز خواندن پروپوزال دومین همایش بزرگ ناب سازی مصرف انرژی از طریق لینک در این همایش ثبت نام کنید

photo_2016-07-27_17-08-14

(عضویت در کانال خبری همایش ناب سازی مصرف انرژی)

اهداف برگزاری دومین همایش بزرگ ناب سازی مصرف انرژی :

۱- بیان و نهادینه سازی ضرورت های ناب سازی مصرف انرژی در کشور

۲- بیان مفهوم ناب سازی مصرف انرژی در راستای ارتباط تنگاتنگ آن با مقوله مصارف انرژی در ساختمان و به تبع آن تولیدکنندگان در و پنجره

۳- ارائه دیدگاه ها ، راهکارها ، تعاملات و همچنین به اشتراک گزاری تجربیات اجرا و تثبیت استفاده از پنجره های یو پی وی سی در محوریت موضوع همایش

۴- ارائه دیدگاه های آموزشی اساتید ، بزرگواران و مسئولین ذیربط در راستای اقتصاد مقاومتی و موضوعات مرتبط با مصرف انرژی

۵- ارائه دیدگاه کاهش هزینه های انرژی و در کل هزینه های ملی و خانوار

۶- ارائه دیدگاه حذف اتلافهای منابع طبیعی

۷- ارائه دیدگاه ناب در مفهوم اقتصاد مقاومتی

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :