میلاد وطن پرست مجری محبوب آذربایجانی به مسائل اخیر برنامه موج فوتبال واکنش نشان داد و بیانیه ای در این خصوص صاد کرد.

به گزارش تبریزمن در این بیانیه آمده است:

بزرگی هست دردنیا ،خدانام
که بایادی کند دلها،چه آرام

سلام بر شما عزیزانم. از روز اول که در شبکه سهند بعنوان خدمتگزار‌ و خادم شما شروع به کار کردم ،هدفی جز خدمت صادقانه،ایجاد ارتباط صمیمانه و جلب رضایت شما عزیزان که سرمایه های ارزشمند و صاحبان اصلی رسانه هستید نداشته و از هر تلاشی برای خدمت به ورزش و فوتبال این دیار و رساندن حرف دل مردم و دفاع از حق تیم های فوتبال استانمان دریغ نکردم.

در هر جایی که باشم و هر‌گونه که بتوانم چه روی صندلی برنامه موج فوتبال ،چه بعنوان یک‌تماشاگر‌ روی صندلی های ورزشگاه ،برای سربلندی و پیشرفت فوتبال این دیار تلاش می کنم. بدلیل برخی تغییرات که بعضا در برنامه های تلویزیونی رخ می دهد ، افتخار خدمت به شما در سری جدید موج فوتبال بعنوان مجری نصیب بنده نشد ، اما کماکان در برنامه صدای ورزش رادیو در خدمت شما عزیزان خواهم بود. برای همکاران عزیزم در برنامه موج فوتبال صمیمانه ارزوی موفقیت میکنم و در مقابل تک تک عزیزانی که در طی این چند روز با مهرشان ،با صبرشان ،با عشقشان،با هر آنچه در توان داشتند نسبت به بنده حقیر اظهار لطف و محبت کردند سر تعظیم فرود می آورم.

برای سه تیم عزیزمان ،تراکتور سازی ،ماشین سازی و گسترش فولاد در لیگ برتر ارزوی موفقیت دارم و از همه هواداران دوس داشتنی فوتبال استان بخاطر حمایت های بی دریغ و خالصانه شان از حقیر ممنون و سپاسگزارم.به امید دیدار مجدد شما سروران عزیز.

خدمتگزار شما
میلاد وطن پرست


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :