بهمن خداکرم مربی تیم گسترش فولاد تبریز، در نشست خبری قبل از بازی با ماشین سازی گفت: به آقای رسول خطیبی و مسئولین تیم ماشین سازی تبریک می گویم که بعد از بیست سال به لیگ برتر صعود کردند و با حضور این تیم، تعداد تیم های این شهر در لیگ برتر به عدد سه رسید.

به گزارش تبریزمن، وی ادامه داد: شعار هواداران تبریزی این است که رنگ تیم ها فرق نمی کند و قطعا از هر سه تیم حمایت خواهند کرد. با توجه به بازی هایی که در هفته اول انجام شد، شناخت نصبی به یکدیگر پیدا کرده ایم و با توجه به اینکه در طول هفته تمرین کرده ایم کار های خاصی را انجام داده ایم و برای خنثی کردن حریف برنامه ریزی داشته ایم.

مربی گسترش فولاد بیان کرد: همه بازیکنان آماده بازی فردا هستند. محمد نصرتی با توجه به عمل سختی که داشت، با نظر کادر پزشکی می تواند به تمرینات تیمی اضافه شود.

وی در خصوص دربی فردا عنوان کرد: این بازی همانند دیگر بازی ها است، بعضی ها دوست دارند کار را بیش تر حساس کنند، هر تیمی که عملکرد بهتری داشته باشد قطعا پیروز مسابقه خواهد شد.

خداکرم اظهار داشت: خالقی فر هنوز با بازیکنان هماهنگ نیست و قطعا در بازی فردا حضور نخواهد داشت، با توجه به بازی هایی که در ترکیه صورت گرفت، فوتبال خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و توانستیم به نتایجی مطلوبی برسیم

وی بیان کرد: با توجه به توانایی ماشین سازی تمریناتی را دنبال کرده ایم که بتوانیم از نقاط ضعف این تیم استفاده کنیم که امیدوارم تفکراتمان درست باشد و بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم، ماشین سازی بازیکنانی دارد که هر یک می تواند تعیین کننده یک بازی باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :