رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد گفت: بازی اول بازیکنان تیم در آن هوای گرم تلاش خود را کردند و آن بازی برایمان تمام شد، هفته های اول تیم ها شناختی کمی از یکدیگر دارند ولی با این حال بعد از بیست سال با پیروزی شروع کردیم، پله به پله پیش می رویم و امیدوارم در پایان فصل بتوانیم به هدف گذاری که هیئت مدیره باشگاه دارد برسیم.

به گزارش تبریزمن، سرمربی ماشین سازی افزود: خوشحالم که مدیر فوتبالی در کنار تیم داریم، در جلسات هیئت مدیره اهداف فوتبالی از مدیران باشگاه شنیدم، تک رقمی بودن برای تیمی که تازه به لیگ برتر صعود کرده رتبه خیلی خوبی است. انسان بلند پروازی هستم و امیدوارم بالا تر از  رتبه ای که هیئت مدیره باشگاه درخواست کرده است قرار بگیریم.

خطیبی در خصوص آخرین وضعیت تیموریان و دروازه بان اسپانیایی تیم بیان کرد: دروازه بان اسپانیایی و تیموریان دیرتر از سایر بازیکنان به ما اضافه شده اند. آندو در ابتدای کار کشیدگی از ناحیه عضله پیدا کرد که به وی استراحت دادیم. حضور این دو بازیکن در ترکیب اصلی فردا مشخص خواهد شد و هر دو آماده حضور در میدان هستند.

وی در خصوص استادیوم میزبانی تیم ماشین سازی اظهار داشت: استادیوم برای ما هیچ فرقی نمی کند چرا که در هر جایی بازی کنیم هواداران تنهایمان نخواهند گذاشت. ولی یادگار امام استادیومی است که باشگاه به سازمان لیگ معرفی کرده است. برایمان فرقی ندارد کجا بازی کنیم چرا که برای کسب سه امتیاز وارد بازی خواهیم شد.

خطیبی تصریح کرد: هر صحبتی در خصوص فوتبال تبریز و آذربایجان می زنم درست از آب در می آید چرا که به تیم های شهرم تعصب دارم، خوشبختانه در ماشین سازی، اعضاء هیئت مدیره و مدیرعامل فوتبالی و بومی هستند. ولی تیمی داریم که نه تنها مدیرعامل و هیئت مدیره، بلکه سرمربی تیم نیز غیر بومی است.

وی در خصوص باشگاه گسترش فولاد گفت: در این باشگاه زندگی کرده ام و خانواده خود می دانم. گسترش فولاد یکی از بهترین های لیگ برتر است و امیدوارم در تبریز قدر این باشگاه را بدانیم. دیدار فردا رسمی است ولی امیدوارم، بازی فردا بدون حواشی و تماشاگر پسند باشد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :