به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم ماشین سازی و گسترش فولاد تبریز از هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال، که از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شده بود، در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

دو تیم تبریزی حاضر در لیگ برتر در پایان نیمه اول نتوانستند راهی به دروازه یکدیگر پیدا کنند و درنهایت بدون به ثمر رساندن گلی، به رختکن رفتند.

بازی در حالی آغاز شد که دو تیم احتیاط را در دستور کار خود قرار داده بودند و در وهله اول به گل نخوردن فکر می کردند اما با گذشت پانزده دقیقه ابتدایی بازی، دو تیم میل به دروازه یکدیگر کردند و روی دروازه یکدیگر ایجاد موقعیت کردند.

پس از گذشت نیمی از نیمه اول بازی، ماشین سازان حاکم بر بازی شدند و تلاش خود را برای بازگشایی دروازه حریف به کار بستند و در چند مورد دروازه گسترشی ها را تا مرز فروپاشی پیش بردند اما در نهایت این تیم موفق به انجام این کار نشد، در این میان ضدحملات گسترشی ها نیز کارگر نیفتاد تا دو تیم نیمه اول را بدون رد و بدل شدن گلی به پایان برسانند.

نیمه دوم این دیدار، سرمربیان دو تیم دست به تغییرات زیادی در ترکیب خود زدند تا شاید بتوانند به نتیجه دلخواه برسند. آبی پوشان گسترش برخلاف نیمه اول، نیمه دوم توانستند موقعیت های زیادی روی دروازه ماشین سازی خلق کنند، ولی این مانوئل فرناندز بود که توانست با واکنش های خود دروازه تیمش را بسته نگاه دارد.

حمله های ماشین سازی نیز همانند نیمه دوم بی نتیجه ماند و اکثر ضد حمله هایی که تدارک دیدند با آفساید مواجه شد تا این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

محسن ترکی داور وسط این دیدار، محمد امین درویشی، علیرضا نقی زاده و پریرا بازیکنان تیم گسترش فولاد را با کارت زرد جریمه کرد. همچنین وی در کمتر از پنج دقیقه با نشان دادن دو کارت زرد حامد پاکدل بازیکن تیم ماشین سازی را از زمین مسابقه اخراج کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :