سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: با توجه به آنالیز خوب بازی های گسترش فولاد نقاط قوت آنها را کور کرده بودیم.

به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز، دوشنبه شب در کنفرانس خبری پس از بازی با گسترش فولاد، افزود: در نیمه دوم نیز گل سالم سامان نریمان آفساید گرفته شد که به نظر برخی از کارشناسان آفسایدی در صحنه مزبور وجود نداشت.

وی ادامه داد: هر چند ترکی از داوران بسیار خوب فوتبال ایران است اما باید پذیرفت که بهترین ها نیز در فوتبال دچار اشتباه می شوند.

خطیبی افزود: تیم ما در این بازی و به خصوص نیمه اول بازی بسیار خوب و تهاجمی از خود نشان داد و با توجه به آنالیز خوب بازی های گسترش فولاد نقاط قوت آنها را کور کرده بودیم و اگر مهاجمان ما در زدن ضربات آخر دقت کافی داشتند، در همان نیمه اول کار را تمام می کردیم.

وی اظهار کرد: متاسفانه داور در دادن کارت زرد اول به پاکدل دچار اشتباه شد و به جای این که به مدافع حریف کارت نشان دهد به بازیکن ما کارت داد و پس از ۳۰ ثانیه نیز وی را با دادن کارت زرد دوم از زمین اخراج کرد.

سرمربی تیم ماشین سازی افزود: در هر حال وی از مصدومیت به تازگی رها شده و در ۴۵ دقیقه ای که در زمین حضور داشت راضی کننده بود و اگر بازیکن ما اخراج نیز نمی شد، برنامه داشتیم تا از وی استفاده کنیم اما اخراج مهاجم ما باعث شد زودتر از آندو بهره بگیریم.

خطیبی از میزبانی باشگاه گسترش فولاد به نیکی یاد کرد و گفت: همه چیز در این بازی خوب بود و از هواداران ماشین سازی نیز تشکر می کنم که تا آخرین دقایق بازیکنان خود را مورد حمایت قرار دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :