پاکدل گفت: داور با دو مورد اشتباه من را از میدان اخراج کرد و باعث شد کل تیم تحت فشار قرار بگیرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: حامد پاکدل مهاجم جوان و آینده دار تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص تساوی مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: بازی خوبی مقابل گسترش فولاد داشتیم. همانطور که دیدید سوار بر بازی بودیم و موقعیت های بسیار زیادی داشتیم که همان نیمه اول کار را تمام می کرد ولی با بدشانسی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: داور با دو مورد اشتباه من را از میدان اخراج کرد و با این کار باعث شد کل تیم تحت فشار قرار بگیرد. نیمه دوم با اینکه ده نفره بودیم ولی باز چند موقعیت داشتیم که می توانستیم با گل کردن آنها پیروز میدان شویم که در نهایت دربی آذربایجان با تساوی به پایان رسید.

پاکدل در خصوص اخراج از زمین بیان کرد: به هیچ عنوان نباید از زمین مسابقه اخراج می شدم. هر دوی کارت زرد ها اشتباه بود چرا که کاری نکردم.

وی افزود: جا دارد از هواداران حاضر در ورزشگاه تشکر کنم. امیدوارم در ادامه مسابقات نیز با حضور خود انرژی مضاعفی بدهند و ما نیز بتوانیم با ارائه بازی زیبا و کسب سه امتیاز دل آنها را شاد کنیم.

مهاجم تیم ماشین سازی در خصوص بازی با صبای قم عنوان کرد: متأسفانه با اخراج در بازی گسترش فولاد، نمی توانم تیم را در این بازی همراهی کنم ولی بازیکنان بسیار خوبی داریم که قطعا با تعصب و تلاشی که دارند نتیجه مد نظر کادر فنی را کسب خواهند کرد. البته ناگفته نماند تیم صبای قم دو بازی اول خود را مساوی کرده و قطعا برای پیروزی در خانه پا به میدان خواهد گذاشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :