به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز، در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: جا دارد ابتدا روز خبرنگار را به اصحاب رسانه که با کمترین دستمزد بیشترین کار را انجام می دهند تبریک عرض کنم.

وی ادامه داد: تاریخ زیاد در ذهن ما نمی ماند. پارسال که مربی گسترش فولاد بودم هیچ موقع به استقلال تهران نباختیم. پرسپولیس را هم بعد از ۱۷ سال با تراکتورسازی شکست دادیم. فوتبال است به هر حال پارسال به پرسولیس باختیم. واگذار کردن بازی طبیعی می باشد و این موضوع برای من که سرد و گرم لیگ را چشیده ام حساسیتی ندارد.

کمالوند اظهار داشت: اگر چیزی تکرار می شود پشت آن دلیلی وجود دارد.برای یک ترنمنت یا تیم را برای سه بازی آماده می کنیم یا برای سی دیدار و من تیمم را برای سی بازی آماده می کنم. امیدوارم در بازی فردا عملکرد بهتری داشته باشیم. ولی همانطور که هفته اول گفتم گسترش فولاد واقعی را از هفته چهارم به بعد خواهید دید.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم با کسب سه امتیاز در بازی فردا بتوانیم خودی نشان دهیم. با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان دیرتر به تیم اضافه شده اند کمی زمان نیاز است تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ بشوند. تشکیل یک تیم قوی زمان بر است که امیدواریم بتوانیم به این هدفمان برسیم.

سرمربی گسترش فولاد عنوان کرد: مالک محترم باشگاه به دنبال افزایش تعداد صندلی های ورزشگاه هستند. نمی خواهیم اتفاقی بی افتد که در این ورزشگاه هم اجازه بازی ندهند. شرمنده دو تیم استان شدیم که ورزشگاه را نتوانستیم در اختیار آنها قرار دهیم.

وی در خصوص شناخت از تیم پرسپولیس و عدم گلزنی مهاجمان تصریح کرد: در رابطه با پرسپولیس شناخت کافی داریم. به اندازه کافی بازی این دو تیم پخش زنده می شود. وقتی خط حمله ما گل نمی زند دو مشکل وجود دارد. یا مهارت بازیکنان یا عدم آمادگی آنها می باشد که خوشبختانه در گسترش فولاد گزینه دوم صدق می کند که امیدواریم بعد از تعطیلات هفته چهارم بتوانیم تمام بازیکنان را برای بازی ها آماده کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :