برانکو ایوانکوویچ گفت: تبریز شهری که همیشه از من استقبال خوبی داشته و در این شهر همیشه احساس خوبی دارم.

به گزارش تبریزمن، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس تهران در نشست پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز بیان کرد: قبل از هر چیزی روز خبرنگار را تبریک می گویم و از حضور در شهری که خاطرات زیادی در آن دارم بسیار خوشحال هستم. شهری که همیشه از من استقبال خوبی داشته و در تبریز همیشه احساس خوبی دارم.

وی ادامه داد: همه منتظر شروع لیگ بودیم تا بازی های زیبا را تماشا کنیم. چیزی که در مورد حریف فردا می توانم بگویم، گسترش فولاد در سه سال اخیر با ثبات بوده و تیم بسیار قوی داشتند و شاید یکی از دلایل کلیدی که گسترش فولاد نتوانست به بالای جدول برود مصدومیت محمد نصرتی بود.

برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: آن چیزی که باید از آقای کمالوند تمجید کنم، علارغم اینکه تعدادی از بازیکنان فصل گذشته این تیم رفته اند ولی با خرید هایشان توانسته اند جای آنها را پر کنند. خسوس ، بابک، خلعتبری و شیمبا خرید های خوبی هستند که این تیم را تقویت کرده اند.

وی عنوان کرد: طبیعی است که گسترش فولاد و ما تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم با کسب سه امتیاز هوادارانمان را خوشحال کنیم. هر بازی که پرسپولیس بازی می کند قطعا به دنبال نتیجه است و باید بگویم که احترام بسیار زیادی برای گسترش فولاد قائل هستم.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت:  طارمی بازیکن حرفه ای است ولی تفکرات خاصی داشت که هیچ گونه ناراحتی و عصبانیتی وجود ندارد. وی بدنبال موقعیت و زندگی بهتر بود و نمی توان گفت تصمیمش درست یا اشتباه بود. مهدی برای خود بهترین ها را می خواست و باید به وی احترام گذاشت. این بازیکن دو ماه تمرین نداشت و حضور وی در ترکیب اصلی نیز فردا مشخص خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :