سیدی گفت: نه تنها در بازی حساس امروز، بلکه در تمام دیدار ها به حمایت مردم آذربایجان احتیاج داریم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: یوسف سیدی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص بازی امروز مقابل پرسپولیس تهران گفت: هفته های اول لیگ است. تیم ها تازه از بدنسازی خارج شده اند و به هماهنگی و آمادگی صد در صد نرسیده اند. قطعا بازی بسیار سختی داریم.

وی ادامه داد: در دو دیدار گذشته نتیجه تساوی کسب کرده ایم و به همین دلیل باید در این بازی به پیروزی برسیم. تمریناتمان را در روز های گذشته زیر نظر کادر فنی انجام داده ایم. آقای کمالوند با تجربه ای که در فوتبال دارند تمرینات ویژه ای برای بازی امروز تدارک دیده اند.

سیدی افزود: نقاط ضعف پرسپولیس را آنالیز کرده ایم. انشالله در بازی امروز با تمام قوا وارد میدان خواهیم شد تا با ارائه یک بازی زیبا و منطقی سه امتیاز بازی را کسب کرده و دل هوادارانمان را شاد کنیم.

وی در خصوص عملکرد ضعیف خط حمله گسترش فولاد در دو بازی اخیر پاسخ داد: بازیکنان جدیدی به جمعمان اضافه شده که در خیلی از تمرینات ما حضور نداشتند به همین دلیل کمی زمان نیاز داریم تا با یکدیگر به هماهنگی برسیم. رفته رفته بهتر خواهیم شد و امیدواریم به زودی گسترش فولاد واقعی را ببینید.

بازیکن تیم گسترش فولا تبریز بیان کرد: نه تنها در بازی حساس امروز، بلکه در تمام دیدار ها به حمایت مردم آذربایجان احتیاج داریم، چرا که حضور آنها روحیه و انرژی مضاعفی به ما می دهد و گسترش فولاد نیز همانند دیگر تیم ها آبروی آذربایجان است و باید مورد حمایت قرار بگیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :