بازیکن تیم ماشین سازی گفت: ماشین سازی یکی از شگفتی های فصل شانزدهم خواهد شد. این تیم ریشه دار حرف های زیادی برای گفتن دارد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سعید مهدی پور مدافع خوش اخلاق تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص بازی امروز با تیم صبای قم اظهار داشت: بعد از تساوی در دربی، تمرینات خود را به خوبی پیگیری کرده ایم تا برای بازی امروز آماده شویم. به هماهنگی و آمادگی نسبی رسیده ایم، ولی با این حال، با توجه به اضافه شدن نفرات جدید به تیم، رسیدن به مرز ایده آل زمان بر است.

وی ادامه داد: ماشین سازی یکی از شگفتی های فصل شانزدهم خواهد شد. این تیم ریشه دار حرف های زیادی برای گفتن دارد و امیدواریم در ادامه مسابقات بتوانیم این موضوع را نشان دهیم.

مهدی پور افزود: بازیکنان بسیار خوب و نام آشنایی جذب ماشین سازی شده است. در ادامه مسابقات فوتبال زیبایی را از این تیم شاهد خواهید بود. علاوه بر بازیکنان، کادر فنی با تجربه و متعصبی داریم که با تلاش شبانه روزی می خواهد رتبه ای در شأن نام ماشین سازی کسب کند.

بازیکن ماشین سازی بیان کرد: امروز بازی بسیار سختی با صبای قم داریم چرا که این تیم دو بازی اول خود را مساوی کرده است و با توجه به اینکه در خانه بازی دارد برای برد به میدان خواهد آمد. همچنین از بازیکنان و کادر فنی خوبی برخوردار است که این موضوع نیز کارمان را سخت تر می کند.

وی گفت: ما هم ماشین سازی هستیم و برای کسب دومین برد خود به قم آمده ایم. امیدواریم با دعای هوادارانمان بتوانیم دست پر به تبریز بازگردیم و شرمنده مردم آذربایجان نشویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :