مجید جلالی گفت: پیکان امسال می خواهد به ثبات برسد.

به گزارش تبریزمن، مجید جلالی سرمربی تیم پیکان، در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: در این دو بازی انجام شده، هیچ تیم بدون امتیاز و شش امتیازی را در جدول پیدا نمی کنید و این موضوع نشانگر این است که همه تیم ها خوب هستند و فکر کنم لیگ پویایی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: خود را برای یک بازی خوب و موفق آماده و سعی کرده ایم تمام خصوصیات بازیکنان خلاق تراکتور را به بچه ها گوش زد کنیم. امیدواریم بازی خوبی از هر دو تیم شاهد باشیم. محروم نداریم ولی مصدومان ما برای بازی فردا مدافع ارمنستانی و آرش برهانی هستند.

جلالی در خصوص برنامه ریزی لیگ افزود: از نظر اجرایی راهی جز این نبود. با توجه به مسابقات لیگ، حذفی و بازی های تیم ملی چاره ای نداشتیم ولی این موضوع قطعا در کیفیت بازی ها تأثیر زیادی خواهد گذاشت و باعث خواهد شد تیم ها مصدومان زیادی داشته باشند.

وی بیان کرد: به پیشینه پیکار واقف هستیم. امسال سالی است که می خواهیم به مرحله ثبات برسیم و بعد از این نیز برنامه های زیادی داریم تا این باشگاهی که ظرفیت قوی در فوتبال دارد بتواند تأثیرات خود را بگذارد.

سرمربی پیکان عنوان کرد: به جای بازیکن ارمنستانی، آرمان قاسمی که سابقه بازی در لیگ را در کارنامه دارد و در تمرینات فوق العاده بود جایگزین شده است و فکر کنم بتواند از پس مسئولیتی که به وی واگذار کردیم بر بیاید.

وی گفت: وقتی می خواهیم ثبات داشته باشیم پس اولویت ما گل نخوردن است. مقابل گسترش فولاد نیز تیمی بودیم که به مراتب عملکرد  بهتری نسبت به بازی اول داشت و این قول را می دهم که در بازی فردا نیز نسبت به دو بازی گذشته بهتر خواهیم بود.

جلالی تصریح کرد: از بخش حمله خود غافل نشده ایم و چند بازیکن جوان و باتجربه ای را به خدمت گرفته ایم تا در کنار خط دفاعی، با توجه به اولویت هایی که داشتیم عمل کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :