مسابقه تیم های صبای قم و ماشین سازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم امتیازهای این مسابقه را میان خود تقسیم کنند.

به گزارش تبریزمن، در این دیدار که از ساعت ۲۰:۳۰ شنبه با حضور بسیار اندک تماشاگران و در یک شب تابستانی گرم در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم برگزار شد، نیمه نخست در یک بازی نه چندان دلچسب با نیتجه یک بر صفر به سود تیم فوتبال صبای قم به پایان رسید.

برای صبا در این دیدار کریم اسلامی در دقیقه ۳۷ و برای ماشین‌سازی نیز سید جلال رافخایی در دقیقه ۸۰ از روی نقطه پنالتی گلزنی کردند.

شاگردان رسول خطیبی در بازی نخست موفق شده بودند با نتیجه دو بر یک مقابل فولاد به برتری برسند و هفته گذشته نیز در دربی تبریز، مقابل گسترش فولاد به تساوی بدون گل رسیده بودند و با تساوی امروز، همچنان بدون شکست کار خود را در لیگ برتر ادامه می‌دهند.

صمد مرفاوی در این دیدار حامد لک را درون دروازه صبای قم قرار داد و پویا سیف پناهی، ابوالقاسم دهنوی، سید مهدی حسینی، کیوان امرایی، عبدالکریم اسلامی، غلامرضا عنایتی، محمدهاشم بیک زاده، مهران امیری، حمیدرضا دیوسالار و وحید علی آبادی را به میدان فرستاده بود.

در سوی دیگر رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی تبریز، مانوئل فرناندز مونیز را به عنوان دروازه بان و سعید مهدی پور، حبیب گردانی، سید جلال رافخایی، ادسون هنریکو، بهمن کامل، سامان نریمان جهان، کاها کاکاشویلی، پیام صادقیان، آندرانیک تیموریان و بهرام احمدی را برای رویارویی با صبای قم روانه میدان کرده بود.

این دیدار به قضاوت امید سعیدفر با کمک های علی اکبر عظیم پور و حسن انتظاری برگزار شد و کوپال ناظمی نیز به عنوان داور چهارم در این بازی حضور داشت.

ماشین‌سازی تبریز در گام چهارم لیگ برتر، از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه (۲۱ مرداد) میزبان تراکتورسازی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :