صادقی گفت: مصدومیت محسن بنگر بهبود یافته است و این بازیکن می تواند در بازی امروز به تیم کمک کند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دکتر مجید صادقی پزشک تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تراکتورسازی اظهار داشت: مصدومیت محسن بنگر روبه بهبودی است و شرایط خوبی را سپری می کند. دیروز نیز برای نهایی شدن وضعیت این بازیکن، از ناحیه آسیب دیده سونوگرافی گرفتیم و خوشبختانه آسیبی که به وجود آمده بود تقریبا برطرف شده است و می تواند در بازی امروز به تیم کمک کند.

وی در خصوص مصدومیت رمضانی بیان کرد: این بازیکن نیز از ناحیه عضله چهار سر کشیدگی ایجاد شده و جزو ۱۸ بازیکن بازی امروز نیست و اگر شرایط درمانی وی به همین روال پیش برود احتمال زیاد از هفته بعد می تواند با نظر کارد فنی بازی کند.

صادقی در خصوص آخرین روند مصدومیت مهدی شریقی عنوان کرد: کارهای درمانی رو مهدی شریفی صورت می گیرد. فیزیوتراپی، وزنه و تمرینات اختصاصی برای وی در نظر گرفته شده است. چیزی که جراح این بازیکن از ما خواسته است، بین سه الی شش ماه زمان نیاز بود.

وی ادامه داد: شریفی تقریبا اواخر اردیبهشت ماه جراحی کرده است، ما الان بین سه و شش ماه هستیم، نزدیک دو ماه فرصت داریم ولی تلاشمان را خواهیم کرد تا وی را به هفته پنجم برسانیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :