بازیکن تراکتورسازی گفت: در ورزشگاه اختصاصی اذیت می شویم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سعید آقایی مدافع بومی تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص بازی امروز مقابل پیکان تهران اظهار داشت: خدارا شکر وضعیت تیمی خوبی داریم و در طول هفته نیز تمرینات فنی و شادابی را پشت سر گذاشته ایم تا با هماهنگی و آمادگی بیشتر در بازی امروز صف آرایی کنیم.

وی ادامه داد: در بازی هفته گذشته ای که در آبادان برگزار کردیم، متأسفانه بدشانس بودیم و موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم که هیچ کدام به گل ختم نشد. امیدوارم این هفته بتوانیم از تک تک موقعیت های خود استفاده کنیم تا از همین ابتدای کار بتوانیم سه امتیاز بازی ها را کسب کنیم و از دیگر تیم ها فاصله بگیریم.

آقایی در خصوص شناخت از تیم پیکان عنوان کرد: پیکان از بازیکنان و کادر فنی بسیار خوب و باتجربه ای برخوردار است. دو بازی گذشته این تیم را آنالیز کرده ایم و کادر فنی نقاط ضعف آنها را به ما اطلاع داده است. ولی ما میزبان این بازی هستیم و از حمایت هوادارانمان برخورداریم، به همین دلیل باید سه امتیاز بازی امروز را کسب کنیم.

وی در خصوص شرایط استادیوم اختصاصی برای بازی های لیگ برتر بیان کرد: متأسفانه خیلی اذیت می شویم. هم شرایط زمین خراب است و هم اینکه از هوادارانمان دور مانده ایم چرا که ظرفیت ورزشگاه اختصاصی خیلی کمتر از یادگار امام است.

بازیکن تراکتورسازی تصریح کرد: مشکل دیگری هم که هست، این استادیوم به دلیل باز بودن از همه طرف ها، وزش باد روی بازی تأثیر زیادی می گذارد، ولی با این حال محکوم به برد هستیم تا در جدول مسابقات از رقبایمان عقب نمانیم.

وی در پایان، ضمن قدردانی از پرشور ها افزود: هواداران مثل همیشه با حضور خود تیم محبوبشان را حمایت می کنند، از آنها می خواهم در بازی امروز نیز با حضور خود، تنهایمان نگذارند و امیدواریم با حضور پرشور آنها فصل را ادامه دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :